terazmuzyka.pl
Newsy 742V  
rf | 15 lipca 2019
0

Max Cavalera zapowiada nowy album swojej super grupy

Max Cavalera ma duże plany na najbliższy rok. Powróci jeden z jego słynnych zespołów.

Max Cavalera wciąż promuje wydany w zeszłym roku album „RitualSoulfly. Niedawno gościliśmy go w ramach Mystic Festival, a jeszcze przed końcem lipca ujrzymy go ponownie i to na trzech koncertach. Soulfly zagra 28 lipca w stołecznej Proximie, a 29 lipca w poznańskim klubie U Bazyla. Formacja wzmocniła również skład odbywającego się 30 lipca wrocławskiego wROCKfest.pl.

Zobacz szczegóły lipcowych koncertów Soulfly w Polsce

Max Cavalera myślami wybiega już w 2020 rok i być może powróci wówczas z nowym albumem super grupy Killer Be Killed. W rozmowie dla „Lee Bros Meats” powiedział:

Wciąż mam Killer Be Killed, z którym zamierzam powrócić w przyszłym roku. Mam nadzieję, że w przyszłym roku ukaże się nowy album Killer Be Killed. Bardzo lubię ten projekt. Myślę, że nagramy nową płytę. Rozmawiałem z chłopakami. Pierwsza płyta była bardzo dobra, ale wymagała więcej promocji. Powinno dowiedzieć się o niej więcej osób. Mam nadzieję, że z nową płytą dotrzemy do większej liczby osób.

W skład Killer Be Killed, oprócz Maxa Cavalery, wchodzą Greg Puciato (eks-Dillinger Escape Plan, The Black Queen), Troy Sanders (Mastodon) i Ben Koller (Converge). Jedyny album grupy, zatytułowany po prostu „Killer Be Killed” ukazał się w 2014 roku. Grupa została nominowana w kategorii „najlepszy zespół koncertowy” do nagród Metal Hammer Golden Gods w 2015 roku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 540V  
1

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020 z potężnym wzmocnieniem składu [LISTA]

mg | fot. Radoslaw Kazmierczak | 11 grudnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group