terazmuzyka.pl
Newsy 1321V  
rf | 4 grudnia 2018
1

Maynard James Keenan wskazuje utwór, z którego jest najbardziej dumny

Wokalista Tool, A Perfect Circle i Puscifer wybrał utwór, z którego stworzenia jest najbardziej dumny. Jaką kompozycję obstawiacie?

Podczas wywiadu dla „Rock Show With Daniel P. Carter” Maynard James Keenan został poproszony o wskazanie utworu, z którego stworzenia jest najbardziej dumny.

Tool gwiazdą Impact Festival 2019

Wokalista zespołów Tool, A Perfect Circle i Puscifer może wybierać z dużego dorobku. Po chwili zastanowienia wskazał na utwór „Grand Canyon” z wydanej w 2015 roku płyty „Money Shot” Puscifer. Swój wybór uzasadnił następująco:

To jeden z utworów, który doskonale łączy aspekt wizualny i brzmienie, a nie jest to łatwe. Utwór początkowo był bardzo niezgrabny. Gdybyś wysłuchał jego wczesnej wersji, powiedziałbyś: „Odpuść sobie, nic z tego nie będzie”.

Pierwsze podejścia były porażką. Po jakimś czasie zdałem sobie jednak sprawę, że wcale to nie jest porażka. „Tę część przesuń tutaj, a tę tam. Teraz do siebie pasują”.

Działaliśmy jak we mgle. Trochę czasu zajęło, żeby się z tym uporać.

Utworu „Grand Canyon”, wraz z towarzyszącym mu teledyskiem, możecie wysłuchać poniżej.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Wielebny Roman Niewiara [93.179.***.***] dodano: 04.12.2018, 14:16 #1
Nie dziwi mnie, że nie padło nic z repertuaru TooL. Tam rządzi Adam w kwestii muzyki, MJK daje jedynie/aż teksty i linię melodyczną. W Pusciferze ma pewnie więcej do powiedzenia.
Zobacz także
Newsy 208V  
0

Novika zaprezentowała teledysk do utworu „Emotika” [WIDEO]

mg | fot. Eliza Krakowka | 16 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group