terazmuzyka.pl
Koncerty 2103V  
rf | 9 września 2019
17

Megadeth i Five Finger Death Punch wystąpią w Polsce [DATA, BILETY]

W przyszłym roku Megadeth i Five Finger Death Punch zagrają w Polsce. Towarzyszyć im będzie Bad Wolves.

Five Finger Death Punch i Megadeth wyruszą we wspólną trasę koncertową. Jeden z jej przystanków będzie miał miejsce 12 lutego 2020 roku w Wraszawie. Zespoły zagrają na COS Torwar, a towarzyszyć im będzie Bad Wolves. Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne od 13 września od 9:00 na LiveNation.pl Przedsprzedaż dla Klientów Citi Handlowy od środy, 11 września od 10:00 i do piątku, 13 września do 8:00. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 12 września o 10:00 i potrwa do 13 września do godz. 8:00.

Mustaine choruje, ale tworzy dalej

Dave Mustaine, lider Megadeth, poinformował niedawno o zdiagnozowaniu u niego nowotworu gardła. W tej sytuacji trzeba było odwołać większość zaplanowanych na ten rok koncertów Megadeth, jednak choroba nie powstrzymała go przed pracą w studiu.

Perkusista Megadeth, Dirk Verbeuren, opublikował zdjęcie ze studia nagraniowego w Nashville, na którym widać Dave’a Mustaine’a pracującego nad nową płytą. Podpis pod zdjęciem głosi:

Dave Mustaine pracuje nad 16 płytą Megadeth niczym prawdziwy wojownik. Cały czas myślimy o Dave’ie i jego rodzinie.

Grupa pracuje nad nowym albumem w Nashville, gdzie mieszka Mustaine, dzięki czemu może poddawać się leczeniu i w przerwie kontynuować pracę.

Komentarze (17)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Licho [37.30.***.***] dodano: 09.09.2019, 15:52 #1
Za przeproszeniem : co to za wynalazek FFDP? Megadeth to legenda. Taka kolejność odbiera chęć obejrzenia koncertu...
Pokaż odpowiedzi (2)
Willy z Roszarni [31.60.***.***] dodano: 09.09.2019, 17:55 #4
Jak tak dalej pójdzie to następny koncert Megadeth zagra przed Modern Talking... Te łebki w roli headlinera niedorośli by czyścic Mr Mustaine podeszwę. Nie czaje, kto to klepnął. Kiedyś nie pojechałem na ich koncert bo grali przed Korn, ale widzę, że to było nic w stosunku do tego co jest teraz.
nomak [83.30.***.***] dodano: 09.09.2019, 17:55 #5
tu się mylisz kolego Uśmiech kolejność jak najbardziej prawidłowa. Na Megadeth nie będzie takiej publiki jak na FFDP, na który czekamy od kilku lat żeby przyjechali.
duasifasdgsg [178.217.***.***] dodano: 09.09.2019, 18:45 #6
Beznadzieja, przecież nie będę jechał na sam support
R2D2 [37.248.***.***] dodano: 09.09.2019, 18:54 #7
Może zamiast tak pieprzyć bez sensu byście się wybrali na koncert FFDP i po zebraniu szczeny z podłogi powiedzieli na glos- sorry...
Mustaine z ekipą owszem legendą jest i basta, ale dajmy szansę innym. Five Fingers to nie jakieś tam łebki tylko goście znający się na rzeczy a po ich koncercie dlugo trzeba dochodzic do siebie. Wiem, bo bylem i będę przy każdej możliwości .
R2D2 [37.248.***.***] dodano: 09.09.2019, 19:00 #8
Może zamiast tak pieprzyć bez sensu byście się wybrali na koncert FFDP i po zebraniu szczeny z podłogi powiedzieli na glos-sorry.
Mustaine z ekipą owszem legendą jest i basta ale trzeba dac szansę innym.
Po koncercie FFDP długo trzeba dochodzić do siebie, wiem bo bylem i będę przy każdej możliwej okazji!!!
Mantas [31.42.***.***] dodano: 09.09.2019, 22:37 #9
Do czego doszło, żeby MegaDave otwierał koncert jakiegoś dziwnego zespoliku o którym z 5 lat nikt nie będzie pamiętał. Gdyby kolejność była odwrotna to bym pojechał, a tak to sobie Rust in Peace odpalę w domowym zaciszu. Jeden raz jak Megadeth suportował Judas Priest mi wystarczy
Mumin [178.235.***.***] dodano: 09.09.2019, 23:44 #10
A nie pomyśleliście, że Megadeth zapewne chce grać póki co krótsze sety żeby zobaczyć czy Dave da sobie radę po ciężkiej chorobie? Inaczej wątpię, żeby poszli na taki układ skoro mieli duże opory żeby przed Slayerem grać.
Mumin [178.235.***.***] dodano: 09.09.2019, 23:46 #11
A nie pomyśleliście, że Megadeth chce zagrać na razie krótsze sety żeby zobaczyć czy Dave będzie dawał radę po ciężkiej chorobie? Inaczej nie poszliby na taki układ skoro mieli opory grać przed Slayerem.
Nick [94.254.***.***] dodano: 10.09.2019, 07:43 #12
Gość specjalny to nie support! Support by zagrał 10 kawałków, a gość zagra pełny set. Tak samo było ze Stone Sour przed Mansonem. Zagrali pełny set.
Kretyni [94.254.***.***] dodano: 10.09.2019, 13:06 #13
A ja tam mam gdzieś Megadeth, pojade specjalnie dla FFDP bo to oni robią świetną robotę, ich muzyka rozpieprza system, trochę warto sprawdzić zamiast krytykowac
Ja 44 [37.30.***.***] dodano: 10.09.2019, 18:48 #14
Może najpierw byście zobaczyli jakiś koncert F.F.D.P. Byłem już na 3. To jest show pełną gębą . Rozpiepszają scenę .Muzycznie baja. Posłuchajcie dyskografi .Jest co. Teksty super. Jest to najlepszy zespół nowej fali. F.F.D.P. rządzą . Uwielbiam ten zespół. W piątek bilety i nankoncert. Megadeath widziałem 2 raz. Chętnie zobaczę jeszcze raz .
Na Bad Wolves będę 2 raz. Zapowiada się zajebisty koncert.
Ja48 [188.146.***.***] dodano: 11.09.2019, 13:20 #15
Nie wiem jak wy panowie ale ja już kupiłem bilety wczoraj