terazmuzyka.pl
Newsy 724V  
rf | 10 października 2018
2

Megadeth ogłosił skład wyjątkowego festiwalu

Megadeth ogłosił szczegóły wyjątkowego festiwalu, który odbędzie się na luksusowym statku wycieczkowym. Sprawdź, kto na nim zagra.

Megadeth ogłosił szczegóły pierwszego Megacruise – wyjątkowego festiwalu metalowego, który odbędzie się na pokładzie luksusowego wycieczkowca Norwegian Jewel. Wypłynie on 13 października 2019 roku z Los Angeles, a po drodze odwiedzi Sandiego i Ensenadę, by 18 października powrócić do LA.

Megadeth potwierdza: będzie nowa płyta

W tym czasie na jego pokładzie odbywać będą się metalowe koncerty i spotkania zespołów z fanami. Na oficjalnej stronie możemy przeczytać:

Każdego dnia odbędzie się wiele koncertów, ale to zaledwie sam czubek góry lodowej. Norwegian Jewel po prostu stanie się domem dla artystów i fanów, którzy będą mogli spędzać ze sobą czas na różne sposoby przez pięć dni i nocy.

A oto lista wykonawców, którzy wezmą udział w Megacruise: Megadeth, Anthrax, Testament, Corrosion Of Conformity, Devildriver, Metal Church, Doro, John 5, Armored Saint, Beastö Blancö, Metalachi.

Lista ta może ulec wydłużeniu.

Do tego czasu zespół Megadeth powinien przygotować już swój nowy album. Niedawno Dave Mustaine w rozmowie z portalem „Guitar World”, potwierdził, że grupa od kilku tygodni pracuje nad nowym albumem. Aktualnie członkowie zespołu pracują każdy w swoim domu, przesyłając między sobą riffy i pomysły na piosenki. Gdy tylko ten etap dobiegnie końca, Mustaine zacznie tworzyć z nich gotowe utwory.

Zapytany, czy nowy album Megadeth ukaże się w 2019 roku, Mustaine odpowiada:

Zdecydowanie. Na pewno. Zupełnie nowa płyta. Myślę, że szanse na to są około 95%. A jeśli chodzi przynajmniej o jedną nową piosenkę to 100%. Bez wątpienia.

Tymczasem już 22 października basista David Ellefson zjawi się na jednym występie w Polsce – 22 października będzie go można spotkać w Riff Megastore w Warszawie w ramach trasy „Basstory: An Intimate Evening Of Riffs And Repartee With David Ellefson”.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Antyfan1906 [79.110.***.***] dodano: 10.10.2018, 10:11 #1
Kurde ciekawe jaki koszt takiej wyprawy?? Poplynelo by sie ech
deFranco [213.238.***.***] dodano: 11.10.2018, 18:56 #2
Ciekawe to jest czy dopłyną do końca imprezy w komplecie.
Zobacz także
Newsy 749V  
1

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group