terazmuzyka.pl
Newsy 1833V  
ag | 29 marca 2017
1

Megadeth. Piwo sygnowane przez zespół ze złotym medalem

Muzycy z Megadeth mają co świętować! Piwo, które stworzyli przy współpracy z Unibroue, zostało ocenione bardzo wysoko przez testerów z Chicago.

W zeszłym roku zespół Megadeth zaangażował się w produkcję piwa wypuszczając własną markę. Produkt ten nazywa się À Tout le Monde i został wyprodukowany przez kanadyjski browar Unibroue. W tym momencie można im pogratulować, gdyż piwo to otrzymało złoty medal!

Dave Mustaine: Jestem jednym z czterech najlepszych gitarzystów rytmicznych

Megadeth podzielili się tą informacją na swoim profilu na Facebooku:

Z dumą informujemy, że À Tout le Monde otrzymało pierwszy złoty medal, zdobywając w swojej kategorii najlepsze noty. 93 punkty kwalifikują go do miana „wyjątkowego”, a miano to zostało nadane przez Beverage Testing Institute z Chicago. Gratulację dla Jerry'ego Vietza oraz jego współpracownika Dave'a Mustaine'a.

Kiedy Loudwire przeprowadziło rozmowę z Mustainem i Vietzem o wspólnej produkcji piwa, lider Megadeth wyjaśnił od czego to wszystko się zaczęło:

Rozmawialiśmy z innymi firmami i oni po prostu nie motywowali mnie do kontynuowania negocjacji. Później dowiedziałem się, że Unibroue jest zainteresowany. Sprawdziłem kilka informacji na ich temat i byłem podekscytowany jakością i poziomem firmy. Mają ponad 300 nagród.

Piwo Megadeth: À Tout le Monde posiada własną reklamę, w której Mustaine wyjaśnia, czemu tytuł tej właśnie piosenki pojawił się na etykiecie:

Nie ma niczego, co lubię bardziej od występowania na scenie dla naszych fanów. Jedną z piosenek, która tworzy najlepszą więź między naszymi odbiorcami jest À Tout le Monde. Od teraz nie będzie to jedynie piosenka, będzie to również piwo, moje piwo.

Megadeth rozpoczyna swoją trasę po Ameryce Północnej we wrześniu. W tym roku zrezygnowali ze statusu głównej gwiazdy na rzecz otwierania koncertów Scorpions.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
jeremy96 dodano: 30.03.2017, 12:05 #1
Ciekawe kiedy piwo pojawi się u nas w dystrybucji?
Zobacz także
Newsy 508V  
1

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020 z potężnym wzmocnieniem składu [LISTA]

mg | fot. Radoslaw Kazmierczak | 11 grudnia 2019
Newsy 278V  
Newsy 1009V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group