terazmuzyka.pl
Newsy 741V  
rf | 24 lutego 2020
3

Megadeth wchodzi do studia

Tuż po zakończeniu trasy koncertowej z Five Finger Death Punch zespół Megadeth zabiera się za nagranie nowej płyty studyjnej.

Zespół Megadeth zapowiedział, że zamierza wkrótce wejść do studia zarejestrować nowy album. Prace nad płytą trwają już od roku.

Grupa po zakończeniu europejskiej trasy koncertowej z Five Finger Death Punch zapowiedziała, że teraz skupi się na nagraniu nowej płyty:

Teraz udajemy się do domu na krótką przerwę, nagranie 16. albumu i przygotowania do letniej trasy z Lamb Of God, Trivium i In Flames.

Wcześniej David Mustaine zdradził, że jedna z piosenek będzie miała tytuł „The Dogs of Chernobyl” i będzie w stylu „Dystopii”, a dwie inne mają robocze tytuły „Faster Than Anything Else” i „Rattlehead, Part Two”, które mówią same za siebie.

Mustaine zdradził też, że namawiał Davida Ellefsona, żeby skomponował i zaśpiewał jedną z piosenek:

Postaram się, żeby ten kawałek znalazł się na tej płycie, a jeśli się nie uda, to żeby znalazł się na następnej płycie. Fajnie było słuchać, jak Ellefson śpiewa swój utwór.

Dyskografię Megadeth zamyka album „Dystopia” z 2016 roku.


REKLAMA

Metallica – Wydanie Specjalne” cały czas dostępne jest w naszym sklepie internetowym. Ponadto od teraz ponownie kupisz je w wybranych salonach prasowych (Empik, inMedio oraz Relay). Cena pisma to jedyne 19,99 zł.

Na 144 stronach „Metallica – Wydanie Specjalne” znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Rozglądaj się za taką okładką:

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
MegaDave [89.64.***.***] dodano: 24.02.2020, 21:06 #1
Zdaje się koncert był jakieś niespełna 2 tygodnie temu w Torwarze. Wspomnieliście coś o tym? Jakaś relacja była? Setlista?...ile i jakie utwory zagrali? Może jakieś fotki? ...to że w ogóle grali? NIE! ZERO INFO! Ale 30 artykułów o Metallice o niczym to od samego rana.
PIK [156.17.***.***] dodano: 26.02.2020, 08:32 #2
I powinni coś zmienić w tym swym graniu - non stop jest tak samo, chociaż nie znam ich tak dobrze i nie słucham stale; może się mylę?!
Pokaż odpowiedzi (1)
Zobacz także
Newsy 897V  
Newsy 226V  
1

Tony Iommi (Black Sabbath) ma mnóstwo zajęć w czasie kwarantanny

rf | fot. Adam Bielawski | 8 kwietnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group