terazmuzyka.pl
Koncerty 333V  
mg | 11 kwietnia 2019
0

Mela Koteluk zaprezentuje premierowy materiał w warszawskiej Stodole

Zaledwie dwa tygodnie dzielą nas od koncertu Meli Koteluk w Warszawie. 26 kwietnia artystka wystąpi na scenie Klubu Stodoła, gdzie pojawi się w związku z trasą „Migawka ‘19”.

„Migawka” to trzecia płyta Meli Koteluk, a zapowiedziały ją single „Odprowadź” i „Ogniwo”. Po jesiennych koncertach w zasiadanych salach filharmonii i teatrów, Mela wyrusza w wiosenną trasę „Migawka ‘19” i tym razem nowy materiał zaprezentuje w klimatycznych klubach i podczas festiwali muzycznych. Pierwsza tura koncertów obejmuje m.in. Stodołę.

Koncert odbędzie się już 26 kwietnia. Bilety dostępne są w następujących cenach:

  • 59 PLN – stojące
  • 99 PLN – balkon (siedzące)

„Migawka” ukazała się 9 listopada 2018 roku i stanowi 11 utworów które powstały z dala od codziennego zgiełku. Artystka porusza na płycie trzy ważne obszary codziennego doświadczenia – miłości, wolności i śmierci. Autorką wszystkich tekstów jest Mela, muzyka powstała w kolektywie – odpowiada za nią cały zespół. Producentem płyty jest Marek Dziedzic.

Muzycznie album jest swego rodzaju eksperymentem – wszystkie utwory zostały nagrane na poziomie 432 herców. To częstotliwość charakterystyczna dla dźwięków natury: szumu drzew i fal, śpiewu ptaków. To strój nieco cichszy i łagodniejszy dla ucha. Odniesienia do przyrody są spójne ze stylem życia Meli – tam znajduje inspiracje do pracy twórczej.

Można powiedzieć, że „Migawka” to organiczny album – dający oddech wtedy, gdy jesteśmy przebodźcowani nadmiarem informacji spływających do nas każdego dnia i co do których nie mamy pewności, że są w ogóle prawdziwe. Ten album, także poprzez tematy, jakie na nim poruszam i z którymi zmierzyłam się po swojemu, jest na pewno bardziej świadomy.

– mówi Mela Koteluk.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 1634V  
Koncerty 220V  
1

Lao Che zagra koncert w Poznaniu [DATA]

mg I fot: Marcin Klinger | 8 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group