terazmuzyka.pl
Na stronie 1034V  
mg | 18 lipca 2019
9

„Metallica – Wydanie Specjalne”. Pismo w ekskluzywnym wydaniu już w sprzedaży

„Metallica – Wydanie Specjalne” to 144-stronicowe, ekskluzywne pismo, które w całości poświęciliśmy najpopularniejszemu metalowemu zespołowi świata. Właśnie pojawiło się w kioskach w całej Polsce i naszym sklepie internetowym.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o Metallice w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne Wydanie Specjalne, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy największemu metalowemu zespołowi na świecie – legendarnej Metallice.

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

„Metallica – Wydanie Specjalne” przez ostatnie kilkanaście dni dostępne było w przedsprzedaży, a teraz trafiło do kiosków w całej Polsce. Pismo kupisz w niezwykle atrakcyjnej cenie – 19,99 zł. Możesz je znaleźć również w naszym sklepie internetowym.

W naszej ofercie znalazły się ponadto specjalne pakiety obejmujące prenumeratę „Teraz Rocka” (6- i 12-miesięczną) wraz z egzemplarzem „Metallica – Wydanie Specjalne”:

Termin publikacji „Metallica – Wydanie Specjalne” nie jest przypadkowy. Słynny zespół już niedługo zagra koncert w Polsce, który odbędzie się 21 sierpnia na PGE Narodowym w Warszawie. Czy tam będziesz czy nie, powinieneś sięgnąć po naszą nową pozycję wydawniczą!

Komentarze (9)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Gibi [94.254.***.***] dodano: 18.07.2019, 09:13 #1
Cytując klasyka "ale to już było" i tyle w temacie...
Scheisskopf dodano: 18.07.2019, 11:47 #2
Wraźenia po dokładnym przejrzeniu i przeczytaniu części... dość mieszane.

Edytorsko fantastyczne, świetne zdjęcia, przejrzyste naprawdę efektowne.
Treściowo... jednak rozczarowanie. Pytałem w momencie ogłaszania zapowiedzi na faceebooku o zawartość, czy bedą to rzeczy nowe, czy raczej odgrzewane kotlety. Dostalem odpowiedź, źe nowości będzie bardzo dużo. Na to liczyłem, przynajmniej jeżeli chodzi o analizę płyt, czy materiały przekrojowe, bo wiadomo, że trudno liczyć na jakieś specjalne okolicznościowe wywiady.

Niiestety, gros (myślę, że jakieś 80 procent co najmniej) to po prostu kompilacja tekstów (recenzje płyt, wywiady, opisy okładek) zamieszczonych przez lata w TR. Są to dobre teksty, tym niemniej dla stałego czytelnika jest tam niewiele nowego. Niestety żaden z redaktorów nie zdobył się na napisanie jakiegoś bardziej osobistego tekstu o znaczeniu zespołu dla historii metalu i muzyki w ogóle. Wszystkie recenzje też powtórzone zostały słowo w słowo z ostatniej wkładki, a mógłby przecież chociażby naczelny czy któryś z pozostałych dziennikarzy napisać coś nowego.

Opisy płyt to sprawa subiektywna, a jednak jest coś, co dla mnie jest absolutną kompromitacją i nieporozumieniem, i czego nie mogę darować. Ocenienie absolutnie fenomenalnego i epokowego w historii całego zespołu i muzyki metalowej albumu Ride The Lightning na równi z ostatnim Hardwired (nic nie ujmując tej ostatniej, po prostu dobrej płycie) - na 4,5 w skali 5 stopniowej - to po prostu blamaż i fałszowanie znaczenia poszczególnych płyt, z niepotrzebnym dodawaniem rangi tym ostatnim. Co jeszcze bardziej dziwi, we wkładce z 2018 płyta Ride The Lightning z dokładnie tą samą recenzją została oceniona właściwie, czyl i na 5 gwiazdek. O co tu chodzi?
Pokaż odpowiedzi (2)
Scheisskopf dodano: 18.07.2019, 21:17 #5
Okazało się, że 4,5 dla Ride The Lightning a nie 5 to tylko pomyłka w druku. No cóż, zdarza się. Ogólnie jednak to nabrałem sympatii dla takiego wydania specjalnego, zawsze to fajnie i wygodnie mieć wszystko w jednym miejscu. Mam nadzieję, że powstaną następne.
klecz [213.241.***.***] dodano: 19.07.2019, 13:38 #6
Bardzo dobra, profesjonalna robota!
kadakrystian dodano: 19.07.2019, 18:08 #7
Kupiony, Ale poczytam dopiero w weekend.
Brak czasu.
Janusz [5.173.***.***] dodano: 19.07.2019, 23:38 #8
Zakupione, przeczytane, Super Sprawa, mam nadzieje ze na metallice się nie skoczy, Brawo
mrsheikbazil [89.64.***.***] dodano: 22.07.2019, 19:36 #9
Jak dla mnie, człowieka, który raczej rzeczywistość odbiera z przymrużeniem oka, jest to super wydanie o Metallice. Generalnie do niczego się nie przyczepiam (wszystko wyjaśnione jest w przedmowie), oprócz jednej rzeczy. Zabrakło mi opisów 4 pierwszych płyt w wersjach Super Deluxe. Można było dołożyć kilkanaście stron i sprzedawać to piękne wydanie np. za 25 zł. Fani bez problemu by i tak kupili. Pozdrawiam redakcje "Teraz Rock".
Komentarze (9 opinii) Skomentuj
Zobacz także
Na stronie 667V  
0

Dolina Charlotty: Razem przetrwamy

mg | 28 kwietnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group