terazmuzyka.pl
Na stronie 3453V  
mg | 25 czerwca 2019
58

„Metallica – Wydanie Specjalne”. Pismo w ekskluzywnym wydaniu w przedsprzedaży!

Właśnie w naszym sklepie internetowym pojawiła się nowa pozycja. „Metallica – Wydanie Specjalne” to 144-stronicowe, ekskluzywne pismo, które w całości poświęciliśmy najpopularniejszemu metalowemu zespołowi świata.

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o Metallice w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne Wydanie Specjalne, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy największemu metalowemu zespołowi na świecie – legendarnej Metallice.

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

„Metallica – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 18 lipca i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. Już dziś możesz kupić je w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 14,99 zł. Dostępne jest w naszym sklepie internetowym [KUP TERAZ].

W naszej ofercie znalazły się ponadto specjalne pakiety obejmujące prenumeratę „Teraz Rocka” (3-, 6- i 12-miesięczną) wraz z egzemplarzem „Metallica – Wydanie Specjalne”:

Termin publikacji „Metallica – Wydanie Specjalne” nie jest przypadkowy. Słynny zespół już niedługo zagra koncert w Polsce, który odbędzie się 21 sierpnia na PGE Narodowym w Warszawie. Czy tam będziesz czy nie, powinieneś sięgnąć po naszą nową pozycję wydawniczą. Kupując w przedsprzedaży sporo oszczędzisz!

Komentarze (58)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Scheisskopf dodano: 25.06.2019, 12:17 #1
Słuszna inicjatywa. Zarobić jakoś trzeba... Ale nie szkodzi, trzeba będzie kupić i przeczytać. Mam tylko nadzieję, że teksty w środku to materiały nowe, a nie odgrzewane kotlety już drukowane w starych numerach (przynajmniej w większości, bo na całkowicie nowe treści chyba nie ma co liczyć).
Fixxer dodano: 25.06.2019, 12:20 #2
Czekamy na komentarze frustratow, wszystkowiedzacych i trolli
wojtek920213 dodano: 25.06.2019, 12:34 #3
Czy to będzie coś, jak TR Kolekcja, wydawane cyklicznie, o jakimś konkretnym zespole? Czy tylko jednorazowo o Mecie?
Pokaż odpowiedzi (2)
psss [5.173.***.***] dodano: 25.06.2019, 12:38 #6
A co na to Lars Ulrich?
Pokaż odpowiedzi (1)
deFranco dodano: 25.06.2019, 13:11 #8
Ja wstępnie jestem za. Z racji tego, że tradycyjne wkładki nie zaspokajają
moich oczekiwań, chętnie brałbym dodatkową kolekcję o legendach Rocka, tych którzy zakończyli już karierę albo są u kresu drogi. Jeśli byłoby tak jak myślę, to nawet mogę dostawać TR bez wkładki. A o artystach akurat przyjeżdżających do Polski, można zrobić krótsze artykuły.
Tylko, że były już wkładki (i to często powtarzane), była Kolekcja i co teraz. Po raz trzeci zestaw obowiązkowy: Black Sabbath, Led Zeppelin, Iron Maiden itd... a potem znów koniec bo idea upadnie ?
Załóżmy że się przyjmie. Zanim dojdzie do nowych artystów, którzy mnie interesują może mnie już nie być
Pokaż odpowiedzi (10)
Hel [178.43.***.***] dodano: 25.06.2019, 16:28 #19
Mniemam że następny numer będzie o Guns n Roses
Brother73 [83.23.***.***] dodano: 25.06.2019, 20:24 #20
Czy Rory Gallagher zasłużył na WYDANIE SPECJALNE?
Pokaż odpowiedzi (5)
arianrod [5.184.***.***] dodano: 26.06.2019, 01:49 #26
Łoezuuu... Jak widzę coś takiego, to nachodzą mnie następujące myśli: rzygam Metalliką, rzygam Teraz Rockiem, rzygam muzyką rockową w ogóle. Ta muzyka jest martwa i wydawanie kompediów wiedzy ciągle o tych samych zespołach na pewno tego nie zmieni.
Ale czekam na nr 64: "Solowe kariery muzyków, którzy kiedyś grali z muzykami sesyjnymi z "The Dark Side of the Moon" oraz nr 82, gdzie na 150 stronach redaktorzy będą się zastanawiali czy Led Zeppelin jeszcze kiedyś wróci czy jednak nie.
Teraz Rocku, jesteś żałosny.
ABC [78.10.***.***] dodano: 26.06.2019, 03:06 #27
Po co to komu?
Wojtek [213.76.***.***] dodano: 26.06.2019, 11:30 #28
No tak, ale naczelny pisał już w 1986 roku w Magazynie Muzycznym o Metallice, zespole z DaniiUśmiech
Pokaż odpowiedzi (3)
Brother73 [83.23.***.***] dodano: 26.06.2019, 19:33 #32

ratmsoad napisał:

Pisałem kilka lat temu do redakcji przed 70 rocznicą urodzin Rorego, że to świetna okazja. Nawet nie dostałem odp. Widocznie według redakcji niegodzien. Bardziej na to zasłużył np: Him, Whithin Temptation, Coma, teraz Disturbed i inni po raz drugi i trzeci.


Masz rację. Widocznie Rory Gallagher nie leży w orbicie zainteresowań redaktorów TR. Free tez czekało na wkładkę grubo ponad 20 lat...
Pokaż odpowiedzi (4)
PurpleHaze dodano: 27.06.2019, 08:00 #37
Kapitalny pomysl. Redakcja nie proznuje i dorownuje podobnym pomyslom Brytyjskich "Classic Rock" i "Metal Hammer" ktore to magazyny regularnie wydaja tematyczne magazyny poswiecone konkretnemu zespolowi.
Mam nadzieje ze macie w planach kolejne zespoly.
Dzieki serdeczne i trzymam kciuki na kolejne opracowania.
Gripp [46.170.***.***] dodano: 28.06.2019, 12:21 #38
Odgrzewane kotlety chyba jednak będą... Wystarczy spojrzeć na screena powyżej - wywiad z Jamesem z 1997 r. Pan Wiesław jaki młody :-)
The_Cure dodano: 28.06.2019, 18:34 #39
Kim jest u diabła ten cały Rory Gallagher?
Pokaż odpowiedzi (1)
Jestem Sobie Emo [83.26.***.***] dodano: 29.06.2019, 20:58 #41
A czy będzie wkładka o zespole Lordi, Black Veil Brides albo Tokio Hotel?
Pokaż odpowiedzi (1)
Luzik [5.173.***.***] dodano: 04.07.2019, 10:31 #43
Nie zamawiajcie niczego bo prawdopodobnie i tak nie wyślą. Czekam ponad tydzień. Wysłałem maila z prośbą o wyjaśnienie i zero odpowiedzi.
Pokaż odpowiedzi (9)
Przemek [85.11.***.***] dodano: 04.07.2019, 19:06 #53
25 czerwca kupiłem, wpłaciłem natychmiast przelew. Do dziś nie dostałem przesyłki, a moje zapytanie, czy została przesyłka nadana, zostało zignorowane.
Pokaż odpowiedzi (1)
witecky [89.69.***.***] dodano: 05.07.2019, 18:51 #55
Opłaciłem w przedsprzedaży 26.07.2019 do dziś dnia nie dostałem nic.To ma być przedsprzedaż?Jakaś masakra,oszustwo i nic więcej...
Pokaż odpowiedzi (2)
Perkun [77.91.***.***] dodano: 17.07.2019, 09:03 #58
Niezależnie od wszystkiego, napisać coś nowego, coś świeżego o zespole, o którym jest bez przerwy wałkowane, na okrągło, to jest wyzwanie....