terazmuzyka.pl
Newsy 4023V  
rf | 2 września 2020
21

Metallica pobiła kolejny rekord. Żaden inny zespół tego nie osiągnął

Zespół Metallica może do listy swoich osiągnięć dopisać jeszcze jeden wyczyn.

Metallica została pierwszym zespołem w historii, który umieścił na szczycie listy Mainstream Rock Billboardu utwory w czerech różnych dekadach. Po raz pierwszy grupa zagościła na szczycie w 1996 roku za sprawą „Until It Sleeps”. W 2000 roku powróciła na szczyt dzięki „No Leaf Clover”, a w 2017 za sprawą „Atlas, Rise!”. Teraz na szczyt trafiło koncertowe wykonanie „All Within My Hands” z płyty „S&M2”.

Jak donosi „Billboard”:

Zespół, na czele którego stoi James Hetfield ma przeboje nr 1 na liście Mainstream Rock w latach 90., 00., 10. i 20. Żaden inny zespół czegoś takiego nie dokonał. Nie zdarzyło się to także w latach 80., 90. 00. i 10., a lista funkcjonuje od 1981 roku.

W sumie Metallica na liście Mainstream Rock ma 10 przebojów nr jeden. Przed nią są tylko Godsmack (11), Van Halen (13), Three Days Grace (15) i Shinedown (16), a razem z Metallicą po 10 przebojów mają też Disturbed i Tom Petty.

Więcej o Metallice i jej nowym albumie przeczytacie we wrześniowym numerze „Teraz Rocka”, który jest w sprzedaży. Dostępne jest też Wydanie Specjalne poświęcone Metallice.

PAKIET „TERAZ ROCK” + „WYDANIE SPECJALNE” – KUP TERAZ!

Komentarze (21)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
JP3 [31.178.***.***] dodano: 02.09.2020, 16:40 #1
TO wy janusze z tej strony pobiliście dzisiaj rekord ... 3 wzmianki o tym zespole ... parodia... !!!
Pokaż odpowiedzi (1)
dzezik [83.8.***.***] dodano: 02.09.2020, 17:23 #3
Przeciez to fake. Mamy 2020 rok. Lata 20te zaczynsja się 1 stycznia 2021
Najpierw kalendarza się nauczyc a potem newsy w necie pisac.
Pokaż odpowiedzi (1)
PiSda [81.92.***.***] dodano: 02.09.2020, 19:01 #5
Ja pierdole, aż trzy newsy - srusy o wieśniakach z Metallici! Gdy Ulrich dostaje sraczki od razu w TM. Gdy Hetfield ma zatwardzenie dajmy na łamy TM. Gdy Hammet puścił gila, wiadomość godna opublikowania! Czy redaktor naczelny odpowiedzialny za wydanie internetowe jest albo fanatykiem orkiestry, albo ta gazeta nazywa się Teraz Metallica!! No coorva co tu jest grane?!?!
Pokaż odpowiedzi (2)
PiSda [81.92.***.***] dodano: 02.09.2020, 19:05 #8
Hetfield ma zatwardzenie dajmy na łamy TM. Gdy Ulrich dostaje sraczki od razu w TM. Gdy Hammet puścił gila - news warty publikacji. Czy wy coorva jesteście fan-pagem tej orkiestry do hooja?! Litości!!
Pokaż odpowiedzi (2)
Executioner dodano: 02.09.2020, 19:56 #11
Mainstream Rock - wszystko jasne...
JACK [188.147.***.***] dodano: 02.09.2020, 20:24 #12
Wszystkie Wasze komentarze to pisanki kretynów hip-hopu albo muzyki pop a.prawde mówiąc nie pop a.disco polo zrobionego trochę lepiej
Posłuchajcie czasem dobrej rockowej muzyki
a.nie tylko tych waszych śmieci
Arek [37.47.***.***] dodano: 02.09.2020, 21:00 #13
Cliff Burton się w grobie przewraca.
matematyk [89.64.***.***] dodano: 03.09.2020, 00:06 #14
Do autora tekstu, dekada to 10 - to chyba oczywiste. Natomiast mnie oczywiste dla autora jest to, że dekada to 1-10, 11-20, 21-30, itd. Zatem lata 1996 i 2000 to ta sama dekada, podobnie lata 2017 i 2020 to też jedna dekada. Ja wiem, fajnie jest cytować Billboard, ale nie wszystko co przeczytamy w zagranicznym serwisie musi być prawdą
Five Fingers Fist Fuck [178.217.***.***] dodano: 03.09.2020, 06:18 #15
Wychodzi na to, że gdyby nie Metallica to w TRze nie mieli by o czym pisać. Z drugiej strony zawsze można napisać co tam nowego w obozie Pink Floyd albo Nirvany.
Rozpoznawanie [188.146.***.***] dodano: 03.09.2020, 08:38 #16
Metallica nie istnieje. Zakończyła działalność w 1989 roku. Teraz to już tylko fabryka, korporacja o tej samej nazwie
Pokaż odpowiedzi (1)
Jerzy [5.173.***.***] dodano: 03.09.2020, 11:42 #18
Największym osiągnięciem tej całej Metallici jest to że w ogóle ludzie chcą słuchać tej sieczki.Wokal jak charczący traktor i gra aby szybciej bez ładu i składu
Pokaż odpowiedzi (2)
Pacany [31.0.***.***] dodano: 05.09.2020, 22:57 #21
Nie wiecie co to dobra muza małolaty pieprzone. Weźcie załóżcie rurki i spier.... na hulajnogi z badziewna muzyka na uszach.
Metallica to klasyk gamonie