terazmuzyka.pl
Newsy 3196V  
rf | 17 czerwca 2020
20

Metallica rozpoczęła pracę nad nowym albumem

Lars Ulrich potwierdził, że ruszyły prace nad nową płytą Metalliki.

Niedawno Lars Ulrich mówił, że członkowie Metalliki chcieliby wykorzystać czas kwarantanny na pracę nad nowymi pomysłami. Teraz w wywiadzie dla szwedzkiego talk show potwierdził, że faktycznie takie prace ruszyły.

Lars powiedział:

Właśnie zaczynamy. Przez ostatnie cztery tygodnie wysyłamy sobie pomysły przez e-mail i Zoom i staramy się tworzyć w tych nietypowych okolicznościach. Raz w tygodniu spotykamy się na Zoom i staramy się przez kilka godzin pracować. Dobre w tym jest to, że nie gadamy godzinami o Metallice, tylko wymieniamy pomysły.

Jak dotąd elementy brzmieniowe są zaskakująco dobre. Musimy jeszcze rozgryźć ile możemy stworzyć bez przebywania razem w jednym pomieszczeniu. W końcu nadal jesteśmy zespołem.

Ostatni album Metalliki ukazał się w 2016 roku pod tytułem „Hardwired... To Self-Destruct”. W sierpniu tego roku ma natomiast ukazać się box „S&M2”, dokumentujący zeszłoroczne koncerty z orkiestrą.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze (20)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Potas [188.146.***.***] dodano: 17.06.2020, 09:36 #1
" Elementy brzmieniowe są zaskakująco dobre " nie ma to jak brak samokrytycyzmu, niestety cecha często spotykana u artystów. O tym zadecydują fani.
Pokaż odpowiedzi (5)
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 17.06.2020, 09:41 #7
Boys, with Rick Rubin!!!
Pokaż odpowiedzi (1)
W [37.47.***.***] dodano: 17.06.2020, 11:43 #9
Wreszcie coś z obozu Metalliki
N. [188.146.***.***] dodano: 17.06.2020, 12:08 #10
Wyglądają na tym zdjęciu jakby namówili swojego starszego brata Jamesa, żeby przyszedł z nimi do szkoły i rozprawił się z łobuzem, który im dokucza.
Executioner dodano: 17.06.2020, 12:18 #11
OK, to chyba ich ostatnia szansa na wydanie czegoś porywającego.
Pokaż odpowiedzi (1)
Dundersztyc [212.191.***.***] dodano: 17.06.2020, 13:02 #13
Trudno co zrobić. Są gorsze nieszczęścia niż Metallica pracująca nad nową płytą
Pablo [31.1.***.***] dodano: 17.06.2020, 15:50 #14
Oby Im nie wyszło nowe St.Anger, bo Wawrzyniec z Danii też tak wtedy gadał !
666 [89.8.***.***] dodano: 17.06.2020, 20:28 #15
I po co to komu?... rokowe gnioty.... kazdy wie ze metallica skonczyla sie na master i tego okresu juz nigdy nie przebije.... powinni zako czyc dzialalnosc i dac odpoczac od nowe stare box'y i koncerty... koniec w temacie
Pokaż odpowiedzi (1)
R [89.64.***.***] dodano: 18.06.2020, 14:47 #17
To samo mówił kilka miesiecy wstecz podczas hardkoru covid-19 gdzie jeszcze stałem do biedry w kolejce żeby wejść i zakupy zrobić
Marcin [5.173.***.***] dodano: 18.06.2020, 18:27 #18
Metallica jest w stanie nagrać znakomite kawałki. Gdyby nie durny pomysł podwójnej płyty, gdyby hardwire było pojedynczym albumem... No, ale tak czy siak. Jak się jest wielką machiną, wielką firmą, ciężko jest wyrwać się ze złotej klatki i nagrać coś z efektem wow. I śmiem twierdzić, że u Hetfielda widać to. Myślę, że jest w stanie i chciałby nagrać coś jajem. Pytanie czy Lars mu pozwoli...
Pokaż odpowiedzi (1)
Miningeng [188.147.***.***] dodano: 24.06.2020, 10:10 #20
Nowy album? Po co? Natepny chłam jak ten ostatni ?