terazmuzyka.pl
Newsy 1115V  
rf | 21 marca 2019
5

Metallica, Slayer, Megadeth i inni w nowym filmie dokumentalnym [WIDEO]

Film „Murder in the Front Row” opowie o powstawaniu sceny metalowej lat 80. Wystąpili w nim przedstawiciele kluczowych zespołów.

Członkowie takich zespołów, jak Metallica, Slayer, Megadeth czy Testament wystąpili w filmie „Murder in the Front Row: The San Francisco Bay Area Thrash Metal Story”, opowiadającym o powstawaniu kalifornijskiej sceny thrashmetalowej. Dostępny jest już oficjalny zwiastun filmu.

Metallica znowu zagra z orkiestrą

Film w reżyserii Adama Dubina będzie miał swoją premierę 20 kwietnia 2019 roku w San Francisco. Premierze filmu towarzyszyć będzie występ supergrupy Metal Allegiance, w skład której wejdą członkowie Megadeth i Testament. Film oparty jest na książce „Murder in the Front Row” z 2012 roku Briana Lew i Haralda Oimoena. Reżyser filmu mówi:

W książce podobało mi się, że traktowała nie tylko o Metallice. Udokumentowała żywą scenę, na której wszystkie zespoły były równe i panowało braterstwo. Harald i Brian uchwycili jej ludzką twarz i wiedzieli, że będę potrafił przenieść ją na film.

Poniżej możecie obejrzeć zwiastun tego filmu.

Aktualnie Metallica promuje na koncertach album „Hardwired... To Self-Destruct”. Zanim zakończy się trasa, Metallica ponownie odwiedzi Polskę. Grupa wystąpi 21 sierpnia 2019 roku na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

W marcowym „Teraz Rocku” możecie natomiast przeczytać o akustycznych koncertach Metalliki, a pretekstem jest akustyczna płyta koncertowa „Helping Hands”.

Komentarze (5)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
smichawa [83.22.***.***] dodano: 21.03.2019, 09:36 #1
kirk hammet najlepszy na początku - posers must die !!! , hej kirk a kiedy kolejny duet z michaelem monroe z hanoi rocks ? Oto cała Metallica...
MM [89.64.***.***] dodano: 22.03.2019, 11:57 #2
Jak mnie juz wk... to plucie na Metallike. Człowieku o jakim pozerstwie w przypadku Kirka Ty piszesz??? Czy jakiegokolwiek innego członka tego zespołu??!! To że nagrali płyty które podobają sie nie tylko subkulturze słuchaczy metalu to nie znaczy ze są pozerami. Wskaż mi prosze wybitniejszą płytę w szeroko rozumianej muzyce metalowej niż Master Of Puppets. Jestem ciekawy. Oczywiscie o gustach sie nie dyskutuje i masz prawo cenić innych twórców ale ja nie słyszałem niczego bardziej wartościowego (podkreślam, z gatunku Metal). Uszanuj to i nie i wypisuj takich BZDUR!
Pokaż odpowiedzi (2)
Marcin [95.171.***.***] dodano: 27.03.2019, 10:24 #5
Użytkownik smichawa tak ma... To już któryś jego wpis, kiedy próbuje zdeprymować tego czy innego wykonawcę. Dziwię się tylko, że moderator publikuje jego wypowiedzi. Toż to spam w najczystszej postaci. Dlatego ja nawet nie czytam co ten człowiek wypisuje. To strata czasu.
Zobacz także
Newsy 215V  
2

Iggy Pop singlem zapowiedział nowy studyjny album [AUDIO]

mg | fot. Alex Const | 18 lipca 2019
Newsy 108V  
Newsy 937V  
13

Jack White wskazuje zespoły, które są nadzieją rocka

rf | fot. David James Swanson | 17 lipca 2019
Newsy 3221V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group