terazmuzyka.pl
Newsy 4274V  
rf | 8 października 2018
3

Metallica udostępniła cały koncert. Zobacz, jak będzie to wyglądać w Warszawie [WIDEO]

Metallica udostępniła profesjonalny zapis plenerowego koncertu z Teksasu. Sprawdź, co zespół przygotował na stadionową trasę, która dotrze także do Polski.

Metallica dała 6 października koncert w Zilker Park w Austin, w stanie Teksas. Był to występ w ramach ACL Music Fest, którego Metallica była gwiazdą. Grupa zaprezentowała się na swojej stadionowej scenie i dała pełny ponad dwugodzinny koncert. Sprawdź, czego możemy spodziewać się w Warszawie.

Metallica w Polsce. Koncert wyprzedany w rekordowym czasie

Koncert Metalliki był transmitowany na żywo w internecie, a teraz został udostępniony także na oficjalnym profilu YouTube zespołu. Podczas koncertu grupa wykonała 16 utworów, w tym cztery z wydanego w 2016 roku albumu „Hardwired... To Self-Destruct”. Ponadto Metallica sięgnęła też po starszy repertuar. Podobną scenografię i podobną setlistę prawdopodobnie będziemy mogli podziwiać 21 sierpnia 2019 roku na stadionie PGE Narodowy, kiedy to Metallica dotrze ze swoją stadionową trasą do Warszawy.

Sprawdźcie, jak Metallica wypadła w Teksasie.

A poniżej znajdziecie setlistę z tego koncertu.

Koncert Metalliki w Warszawie wyprzedał się w rekordowym czasie. Już kilka minut po pojawieniu się wejściówek w sprzedaży, wiele osób pisało, że mimo próby zakupu punktualnie o 10:00, nie udało im się zdobyć upragnionego biletu.

Warto nadmienić, że poza pokaźną grupą osób, które próbowały kupić wejściówki w regularnej sprzedaży, te były dostępne już wcześniej – dla posiadaczy specjalnych kodów dostępnych tylko dla członków Metclubu. Wszystko to sprawiło, że ogromny PGE Narodowy wyprzedał się na pniu, niewiele wolniej, niż znacznie mniejsza Tauron Arena podczas ostatniej wizyty Metalliki w Polsce.

Z opublikowanego przez Live Nation Polska wpisu wynika jednak, że w przyszłości może pojawić się jeszcze szansa na zakup wejściówki. Trzeba mieć jednak refleks i odrobinę szczęścia.

Komentarze (3)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
thecrow6 dodano: 08.10.2018, 23:25 #1
Setlista prezentuje się nieźle, choć wydaje się nieco krótka. Parę kawałków można by jeszcze dołożyć...
Pokaż odpowiedzi (1)
michał [31.0.***.***] dodano: 10.10.2018, 15:07 #3
Praga dostępna
Zobacz także
Newsy 399V  
0

Polski zespół wykona hymn USA podczas meczu NBA

rf | fot. Keith Allison | 10 grudnia 2018
Newsy 1025V  
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group