terazmuzyka.pl
Newsy 1283V  
mg | 2 października 2018
0

Metallica udostępniła koncertowe „One” z reedycji „... And Justice For All” [WIDEO]

Po specjalnych reedycjach płyt „Kill ‘Em All”, „Ride The Lightning” i „Master Of Puppets”, wyjątkowego wydania doczeka się także „... And Justice For All” z 1988 roku. W sieci pojawił się kolejny jej przedsmak.

W tym roku wypada 30. rocznica wydania albumu „... And Justice For All” zespołu Metallica. Dla jednych jest to szczytowe osiągnięcie tego kalifornijskiego zespołu. Innym nie podoba się produkcja płyty niemal całkowicie tłumiąca partie basu. Tak czy inaczej jest to jedna z najważniejszych płyt w historii metalu, która doczeka się specjalnej reedycji. Właśnie poznaliśmy jej szczegóły!

Metallica w Polsce. Koncert wyprzedany w rekordowym czasie!

Zremasterowane wydanie czwartego studyjnego krążka zespołu ukaże się na rynku 2 listopada. Całość będzie dostępna w różnych wariantach: 1 CD, 3 CD (expanded edition), 2LP i na kasecie. Najciekawiej jednak zapowiada się - rzecz jasna - wypasiony box, na którego składa się: 11 CD, 6 winyli, 4 DVD oraz różnego rodzaju pamiątki, w tym 120-stronicową książkę z wcześniej niepublikowanymi zdjęciami autorstwa fotografa Rossa Halfina. Szczegóły i tracklisty dostępnych wydań znajdziecie na stronie grupy.

Wydawnictwo promuje opublikowany własnie jeden z rarytasów – koncertowe wykonanie „One”, które pochodzi z listopada 1996 roku ze Sztokholmu:

Wszystkie wersje reedycji albumu „... And Justice For All”, również z dodatkowymi koszulkami, można już zamawiać na oficjalnej stronie zespołu, w tym miejscu.

Powrót do Europy

Przypomnijmy: będzie to drugi koncert Metalliki na Stadionie Narodowym. Pierwszy raz Metallica zagrała na tym obiekcie w 2014 roku Metallica, jako headliner polskiej edycji festiwalu Sonisphere. Łącznie grupa zagrała w naszym kraju 11 razy. W tym roku muzycy zagrali 28 kwietnia w krakowskiej TAURON Arenie.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 283V  
1

Robert Trujillo zapowiada nowe wydawnictwo Infectious Grooves

rf | fot. Carlos Rodríguez/Andes | 2 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group