terazmuzyka.pl
Koncerty 1269V  
rf | 25 stycznia 2019
0

Metallica udostępniła ponad 600 koncertów do odsłuchu

Fani Metalliki mogą teraz za sprawą streamingu odsłuchać niemal cały koncertowy dorobek zespołu.

Metallica od wielu lat rejestruje każdy swój koncert, a następnie daje możliwość kupna go na swojej stronie w formie plików mp3, flac lub na CD. Teraz fani dostali nielimitowaną możliwość streamingu wszystkich koncertów zespołu.

Wkurzony James Hetfield rzucił gitarą podczas koncertu [WIDEO]

Metallica umieściła cały swój koncertowy dorobek, czyli ponad 600 profesjonalnie zarejestrowanych występów w serwisie nugs.net, który umożliwia odsłuch koncertowych nagrań. Używanie serwisu wymaga zarejestrowania się, a przez pierwsze 30 dni korzystanie z niego jest darmowe.

Nowe koncerty Metalliki dodawane są do serwisu niemal codziennie, gdyż grupa wciąż promuje wydany w 2016 roku album „Hardwired... To Self-Destruct”.

Metallica jakiś czas temu zapowiedziała powrót trasy „WorldWired Tour” do Europy. Grupa da 25 występów w 20 krajach między 1 maja a 25 sierpnia. Składać się na nią będą koncerty na stadionach, w parkach, a nawet na legendarnym zamku w Slane Castle. Co jednak najważniejsze – muzycy ponownie zagrają w Polsce – 21 sierpnia 2019 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie.

Koncert został całkowicie wyprzedany.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 1643V  
Koncerty 220V  
1

Lao Che zagra koncert w Poznaniu [DATA]

mg I fot: Marcin Klinger | 8 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group