terazmuzyka.pl
Newsy 561V  
szy | 11 sierpnia 2017
0

Metallica w Carpool Karaoke - zapowiedź odcinka [WIDEO]

W sieci pojawiła się zapowiedź odcinka „Carpool Karaoke: The Series” z udziałem Metalliki. Całość zostanie wyemitowana w przyszłym tygodniu.  

W jednym z odcinków wystąpiła Metallica oraz komik i aktor Billy Eichner. W sieci pojawił się właśnie zwiastun, z którego można wywnioskować, że muzycy świetnie się bawili podczas nagrywania.

Queens of the Stone Age prezentują nowy utwór

30-sekundowa zapowiedź z pewnością może zaskoczyć wszystkich fanów Metalliki, zwłaszcza wybór utworów, z którymi musieli zmierzyć się muzycy. James Hetfield i spółka odśpiewali chociażby hit Rihanny „Diamonds” czy piosenkę znaną z bajek Disneya. Ponadto, korzystając z wolnej chwili, odwiedzili również sklep spożywczy, gdzie także mogli wspólnie pośpiewać. 

Cały odcinek z udziałem Metalliki zostanie wyemitowany w przyszły wtorek, 15 sierpnia, przez Apple Music. Zwiastun możecie zobaczyć poniżej.

„Carpool Karaoke” to część talk-show prowadzonego przez Jamesa Cordena, „The Late Late Show”. Corden podwozi gwiazdy, podczas jazdy oprócz rozmowy, wspólnie śpiewają różne piosenki. Z kolei, w związku z ogromną popularnością tego programu, zdecydowano także na „Carpool Karaoke: The Series” - w tej serii szoferem i gospodarzem całości jest inna, słynna osoba. 

Metallica szykuje reedycję „Master Of Puppets”

Po wzbogaconych bonusami reedycjach płyt „Kill ‘Em All” i „Ride The Lightning” z 2016 roku Metallica przygotowuje się do wydania specjalnej edycji płyty „Master Of Puppets”, która pierwotnie ujrzała światło dzienne w 1986 roku.

Szczegółowa tracklista reedycji nie jest jeszcze znana, ale grupa zapowiada, że „Master Of Puppets” zostanie poddany nowemu remasteringowi i ukaże się w kilku wersjach, w tym wersji box set.

Perkusista Lars Ulrich tak wypowiada się na ten temat:

Powinna się ukazać może pod koniec roku. Zobaczymy, czy uda nam się wyrobić przed końcem roku. W każdym razie ukaże się wkrótce. Pracujemy nad tym. Z „Master Of Puppets” powiązanych jest mnóstwo rzeczy. To wielki projekt. Dużo czasu spędziliśmy nad pracą na „Hardwired”, ale „Master Of Puppets” jest następny. Mam nadzieję, że wyjdzie pod koniec tego roku, a jeśli nie, to wkrótce potem.

Metallica obecnie promuje wydany w 2016 roku album „Hardwired... To Self-Destruct”. Trasa potrwa do wiosny 2018 roku. 28 kwietnia 2018 roku zespół wystąpi w Krakowie, w Tauron Arenie na pierwszym halowym koncercie w Polsce od 1996 roku

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group