terazmuzyka.pl
Koncerty 5138V  
szy | 15 lutego 2018
16

Metallica w Polsce. Dodatkowa pula biletów na koncert w Krakowie

Do tegorocznego koncertu Metalliki w Polsce coraz bliżej. Dla tych osób, którym nie udało się jeszcze kupić biletu na krakowski występ, mamy dobrą wiadomość!

28 kwietnia zespół zagra w krakowskiej Tauron Arenie w ramach trasy promującej ostatni studyjny album zatytułowany „Hardwired... To Self-Destruct” (2016). Bilety na występ rozchodziły się w niesamowicie szybkim tempie. Wciąż jednak ci wszyscy, którzy nie posiadają jeszcze wejściówki na polski koncert, mają szansę, aby ją zakupić. 

Koncert Nicka Cave'a w polskich kinach!

Organizator koncertu, czyli LiveNation, przygotował specjalną pulę biletów. Będzie ona dostępna od jutra, 16 lutego, od godziny 10 - wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. 

Kolejne wyróżnienie dla zespołu

James Hetfield i spółka ponownie wyróżnieni. W czerwcu zespół otrzyma nagrodę Polar Music Prize, która jest przyznawana od 1992 roku i często nazywa się ją „muzycznym Noblem”

Fundatorem nagrody jest Stig Anderson, szwedzki autor tekstów, kompozytor, menażer i producent muzyczny, współtwórca sukcesu grupy ABBA. Zwycięzca otrzymuje nagrodę w wysokości 1 miliona koron szwedzkich (około 105 tysięcy euro). Muzycy Metalliki zapowiedzieli już, że całą kwotę przekażą na fundację All Within My Hands

W uzasadnieniu komisja napisała:

Od czasu emocjonalnego zamieszenia Wagnera oraz „armat” Czajkowskiego nikt nie stworzył tak wściekłej muzyki, która byłaby tak przystępna. Dzięki wirtuozerskiej grze i wykorzystaniu niezwykle szybkiego tempa, Metallica przenosi muzykę rockową w miejsca, w których wcześniej jej nie było. 

W świecie Metalliki zarówno nastoletnia sypialnia, jak i sala koncertowa mogą zostać przekształcone w Walhallę. Siła bezkompromisowych albumów zespołu pomogła milionom słuchaczom przekształcić poczucie alienacji w siłę. 

Podobnie jak w przypadku Nobla, laureaci odbierają nagrodę z rąk króla Szwecji Karola XVI Gustawa. Tegoroczna ceremonia odbędzie się 14 czerwca Sztokholmie. Warto nadmienić, że Metallica jest pierwszym metalowym zespołem, który otrzyma tę nagrodę.

Komentarze (16)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
s_n_e [188.122.***.***] dodano: 15.02.2018, 13:36 #1
Jesteście świetnym pismem. Czytam was od 1993 roku. Mam dla was wiele szacunku. Ale nie mogę pojąc, dlaczego na stronie internetowej tłumaczycie na tak niskim poziomie?
"nastoletnia sypialnia"?
"pomogła milionom słuchaczom"?
"emocjonalnego zamieszania Wagnera"?
""armat" Czajkowskego"?
Roby [31.42.***.***] dodano: 15.02.2018, 13:54 #2
Teraz to pocałujcie mnie w Urlicha. Nieodpartą ochotę to miałem pół roku temu. Teraz to wybrałem Judas Priest, Megadeth i Iron Maiden. Klasyczna zagrywka dystrybutorów biletów pokazująca brak szacunku dla fana/klienta. Podziękuję...
Bez łachy [91.233.***.***] dodano: 15.02.2018, 23:02 #3
2 kwietnia będę w Pradze bez łachy.
marcin o. [77.45.***.***] dodano: 16.02.2018, 09:25 #4
Jestem zniesmaczony - to lekkie określenie ... mógłbym spokojnie znacznie mocniej powiedzieć. Rok temu przy pierwszej puli udało się wylosować bilety (swoją drogą nie są tanie) ale przez personalizacje biletów i problemy techniczne nie udało się ich kupić ... dupa i wściekłość na maksa. Teraz czytam, że jest dodatkowa pula. Podjarany wchodzę na livenation.pl w pełni gotowości, żeby kupić 3 bilety (syn, żona no i ja) a tu kolejna niespodzianka - limit 2 biletów !!! sic !!! I co teraz-mam losować kto pojedzie?! Mam gdzieś tą zabawę i daruje sobie bo nie będę z siebie pajaca robił .....
AC/DC [89.64.***.***] dodano: 16.02.2018, 09:47 #5
metallica skonczyła sie na 3 płycie master............................
erni79 [193.41.***.***] dodano: 16.02.2018, 10:08 #6
bilety po 400 zł, to chyba nie na polskie kieszenie
maddog dodano: 16.02.2018, 10:20 #7
Całe hallo dotyczyło kilkudziesięciu biletów z przedziału cenowego 399 - 440 zł, które sprzedały się w 3 minuty.
Klikaga [86.142.***.***] dodano: 16.02.2018, 10:40 #8
Byłam na koncercie w Manchesterze, wymiatają a gra na bębnach....rewelacja
Pokaż odpowiedzi (1)
Kris [37.47.***.***] dodano: 16.02.2018, 10:45 #10
Próbuję o 10.00. Brak biletów. I tyle z dodatkowej puli. Czy nie można było zrobić to na stadionie?!!!
boston bez kasy dodano: 16.02.2018, 13:34 #11
Nie udało mi się kupić ponad rok temu (1 pula) chociaż byłem zalogowany od samego rana (o 10 ruszała sprzedaż). Livenation spokojnie mogła zorganizować 2 koncert lub na większym obiekcie. Jadę na Maidenów na 1 i 2 koncert a pazernych dziadów z Mety i Livenation mam w d..ie i więcej na Mete nie pojadę(byłem 5 razy).
Jarek [188.117.***.***] dodano: 16.02.2018, 13:45 #12
Organizatorzy, mogli spokojnie zrobić ten koncert na stadionie, byłem na 2 koncertach które odbyły się na śląskim i nie było problemu z frekwencją (60.000 biletów), teraz nagle wymyślacie 1 koncert w w hali na 20.000 osób, gdzie spokojnie można było by sprzedać biletów na takich 3. Zostało tylko poczekać na kolejną okazję albo jechać gdzie indziej. Pozdrawiam
ehh [83.26.***.***] dodano: 16.02.2018, 14:20 #13
nie zdołałem nabyc biletów. Musiałem przeklikać 2 obrazki captcha udowadniając że nie jestem robotem. Jak zaznaczałem na drugim mosty to w tle mi przeładowało i pokazało że te miejsca już przez kogoś zarezerwowane. Co za DUPA z takim zamawianiem.
Fixxer dodano: 16.02.2018, 14:51 #14
Ale jojczycie...
Stadionu nie bedzie bo cala trasa jest halowa. Duze koncerty w lato ale pewnie dopiero za rok. Zeby kupic bilety trzeba bylo sie troche spiac i tyle. Kupowac od razu jak pojawily sie w sprzedazy a nie jeczec teraz.
seb [192.166.***.***] dodano: 17.02.2018, 02:21 #15
zobaczcie ile koncertów grają u Niemców a u nas tylko jeden ... ŻENADA