terazmuzyka.pl
Newsy 10909V  
mg | 28 września 2018
41

Metallica w Polsce. Koncert wyprzedany w rekordowym czasie!

Żeby kupić bilet na polski koncert Metalliki w regularnej sprzedaży trzeba było wykazać się nie tylko refleksem, ale również odrobiną szczęścia. Organizator podsumował dzisiejszą sprzedaż.

O 10:00 ruszyła regularna sprzedaż biletów na polski koncert zespołu Metallica, który odbędzie się 21 sierpnia 2019 roku na PGE Nardowym. Już kilka minut po pojawieniu się wejściówek w sprzedaży, wiele osób pisało, że mimo próby zakupu punktualnie o 10:00, nie udało im się zdobyć upragnionego biletu.

Nie żyje producent albumu „Kill ‘Em All” zespołu Metallica

Te faktycznie sprzedały się niezwykle szybko, o czym poinformował organizator – Live Nation Polska – na swoim Facebooku:

Warto nadmienić, że poza pokaźną grupą osób, które próbowały kupić wejściówki w regularnej sprzedaży, te były dostępne już wcześniej – dla posiadaczy specjalnych kodów dostępnych tylko dla członków Metclubu. Wszystko to sprawiło, że ogromny PGE Narodowy wyprzedał się na pniu, niewiele wolniej, niż znacznie mniejsza Tauron Arena podczas ostatniej wizyty Metalliki w Polsce.

Z opublikowanego przez Live Nation Polska wpisu wynika jednak, że w przyszłości może pojawić się jeszcze szansa na zakup wejściówki. Trzeba mieć jednak refleks i odrobinę szczęścia.

Przypomnijmy: będzie to drugi koncert formacji na Stadionie Narodowym. Pierwszy raz Metallica zagrała na tym obiekcie w 2014 roku Metallica, jako headliner polskiej edycji festiwalu Sonisphere. Łącznie grupa zagrała w naszym kraju 11 razy. W tym roku muzycy zagrali 28 kwietnia w krakowskiej TAURON Arenie.

Komentarze (41)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Bannann [178.217.***.***] dodano: 28.09.2018, 13:34 #1
Myślałem, że ludzie jednak troszkę mądrzejsi są.
Pokaż odpowiedzi (3)
Czekam na wkładkę o Toto [192.168.***.***] dodano: 28.09.2018, 13:43 #5
Tak odnośnie tych durnowatych komentarzy dotyczących bojkotu koncertu
Tom [194.42.***.***] dodano: 28.09.2018, 14:04 #6
Bez problemu wszedłem do kolejki o godz 9.30 i około 10.20 mogłem przebierać w biletach tylko dalekie trybuny. Zobaczyłem że się da i olałem ten koncert. W Krakowie byłem i było super. Tu jest coś nie tak z organizacją a o akustyce nie wspomnę.
Pokaż odpowiedzi (2)
natalia [5.172.***.***] dodano: 28.09.2018, 14:33 #9
Dla niektórych sprzedaż ruszyła szybciej ale musisz być klientem banku jednego lub drugiego lub musisz należeć gdzieś tam ... a dla całej reszty ochłapy w postaci biletów pod dachem. Nie dziękuję
Pokaż odpowiedzi (1)
Kubek [5.184.***.***] dodano: 28.09.2018, 15:08 #11
Weszlem o 10:50 w kolejkę i po około 10min mogłem wybierać trybuny i płytę, także nie mówcie że było to nie mozliwe
Pokaż odpowiedzi (4)
Spontan83 [87.65.***.***] dodano: 28.09.2018, 16:34 #16
W Polsce już byłem na Metallice na Narodowym, najlepsze wrażenia tylko na płycie. Teraz po pracy kupiłem w Belgii bilety dla rodziny(tyle że tu mieszkam) bez najmniejszych problemów, nie musiałem czatować jak ludzie w Polsce.
MetaFan [37.248.***.***] dodano: 28.09.2018, 19:03 #17
Nawet po godzinie 12 była jeszcze dostępność biletów
Hehehe [185.6.***.***] dodano: 28.09.2018, 20:09 #18
Też jestem trochę zawiedziona jednak o 12:20 jeszcze bylo sporo wolnych miejsc. Nie rozumiem skoro tak świetnie się sprzedają bilety czemu mię zrobić dwóch występów? Pamiętacie co działo się na sonisphere w 2010 I 2012? Ile dziesiatek tysięcy ludzi przyszło? Dlatego stadiony są głupim pomysłem jeśli chodzi o organizację tylko jednego koncertu. Niemcy maja 4. Dookoła Polski bilety wciąż dostępne tylko nie u nas.
bobby [176.109.***.***] dodano: 28.09.2018, 20:31 #19
Wystraczyło wcześnie zarejestrować sie w Fith Member i bez problemu można było kupować już we wtorek. Akurat wolałem Pragę i też bez żadnych mecyi kupiłem.
Nick [77.255.***.***] dodano: 28.09.2018, 22:13 #20
Pójdzie potem taki jeden z drugim na koncert raz na kilka lat i będzie opowiadał jak to świetnie było. Ale prawda jest taka, że będzie kicha z dźwiękiem.
Lee [188.146.***.***] dodano: 28.09.2018, 22:49 #21
Szkoda kasy zero akustyki lepiej jechac na berlin albo prage taniej i super klimat nie ma tego bydla co unas
Krytyk [83.20.***.***] dodano: 28.09.2018, 22:58 #22
Udostępniono do sprzedaży pierwszą pulę stu biletów i "wyprzedany". Tylko skąd potem te puste miejsca na trybunach się biorą?
Pokaż odpowiedzi (1)
Antyfan1906 [188.146.***.***] dodano: 28.09.2018, 23:25 #24
W każdej opinii czy ocenie jest cos prawdy. Ja dziękuję za Metallice bo juz byłem i ok teraz jedzie moja kobitka bo nie byla i tez ok życzę jej i tym co jadą również udanej zabawy a tym co nie jadą zycze mniejszych lub większych koncertow rockowo metalowych w tym samym czasie bo najwazniejsze jest nie stracić ducha heavy metalu bo na Metallice swiat sie nie konczy . Kazdy fan wie jakie zespoły jeszcze krążą po świecie i teraz z doświadczenia dodam ze mniejszy koncert nie oznacza gorszy AVE
Pokaż odpowiedzi (2)
salczak [37.248.***.***] dodano: 28.09.2018, 23:37 #27
Warszawa 379 zł płyta plus opłata, a Praga 250 ZŁ (1490 Kč) na płytę.Uśmiech
Pokaż odpowiedzi (2)
Fura [83.31.***.***] dodano: 29.09.2018, 08:10 #30
Byłem na Narodowym i porażka , akustyka fatalna, dlatego nawet nie próbowałem kupować
Hhhhh [91.189.***.***] dodano: 29.09.2018, 09:07 #31
Pierdół cały narodowy kupiłem do pragi
Met [188.146.***.***] dodano: 29.09.2018, 11:23 #32
A w Niemczech aż 4 koncerty
Thug [178.235.***.***] dodano: 29.09.2018, 16:14 #33
Bilety są jeszcze dostępne.po co siejecie ferment?
JA [37.248.***.***] dodano: 29.09.2018, 17:37 #34
Pge i koncert, he he
To jakby sluchac muzyki przez sluchawki za 5 zlotych
Stargate [31.17.***.***] dodano: 30.09.2018, 09:11 #35
Dziwi mnie bardzo fenomen tej kapeli. Na koncercie byłam raz, w 2012r bodajże. W Warszawie na Bemowie. Nagłośnienie do bani, panowie na scenie już nie dawali rady że wszystkim ...teraz jest jeszcze gorzej. Dziadeczki posiwiale. I nagle wszyscy zakochani w Mtallice.?? O co chodzi?? Nie rozumiem tego. Acha tak gwoli ścisłości. Lubie te stare kawalki i głos Hetfielda sprzed lat. Lubię Korna ,.... żeby mi ktoś zaraz nie napisał, że się nie znam.
Gibi [37.47.***.***] dodano: 30.09.2018, 11:32 #36
Metallica niegdyś naprawdę dobry metalowy zespół stał się obecnie kalką siebie z przed lat teraz to maszynka do zarabiania pieniędzy byłem na ich koncercie 3 razy ostatnio w Chorzowie w 2004r i starczy niczego nowego już nie wymyslą. To podstarzali panowie którzy żyją w odrealnionym świecie to taki boysband dla bananowej młodzieży... Skończyli się z chwilą odejścia Jasona i nie twierdze że Pan Robert jest złym basistą bo jest dobrym muzykiem, śmiem twierdzić że najlepszym z nich tyle że po prostu do nich nie pasuje ale to już mniejsza z tym zwyczajnie Jamesowe uuuu yeeeeyahhhhh już na mnie nie działa i tyle...
Pokaż odpowiedzi (1)
Duch Metalu [46.174.***.***] dodano: 30.09.2018, 12:25 #38
W piątek około 12.00 na płytę nie było już nic. Za trybuny na tym stadionie to ja dziękuję. Ale żeby kupić bilet to trzeba być klientem jakiegoś banku lub fanclubu? Żenada. A teraz będą przez rok handlować tymi biletami różne firmy krzaki. A może sam Lars je wykupił? Przedsiębiorczy z niego gość i na tym zdjęciu srogo wygląda. Porządek był na Ironach - bilety imienne. Do wszystkich posiadaczy biletów - udanego odbioru. Jeśli akustycy Metalliki nie ogarną tego stadionu to już nikt tego nie zrobi.
Pokaż odpowiedzi (1)
Jarek Ogarek [79.110.***.***] dodano: 01.10.2018, 12:27 #40
UWAGA! Za darmo bym nie poszedł!!! Stadion Narodowy nie nadaje się na koncerty!!! To już chyba oczywiste jest!!!
Pumpciuś [80.55.***.***] dodano: 02.10.2018, 14:11 #41
a ja wam powiem że nie wszedłem, nie wybrałem trybun i nie jadę.