terazmuzyka.pl
Koncerty 8085V  
rf | 16 sierpnia 2019
25

Metallica w Warszawie. Znamy czasówkę koncertu

Już w najbliższą środę w Warszawie wystąpi Metallica. Poznaliśmy oficjalną czasówkę imprezy.

Metallica zagra na stadionie PGE Narodowy w Warszawie we środę, 21 sierpnia 2019 roku. Towarzyszyć jej będą zespoły Ghost i Bokassa. Poznaliśmy oficjalną czasówkę koncertu, a także inne ważne informacje organizacyjne.

Metallica wsparła budowę szpitala dziecięcego

Oto czasówka koncertu.

  • 16.30 Otwarcie bram
  • 17.45 Bokassa
  • 18.45 Ghost
  • 20.15 Metallica

Ponadto organizator udostępnił mapę terenu z zaznaczeniem wejść na poszczególne sektory. Na teren imprezy nie można wnosić bagażu większego od A4.

Poniżej możecie zapoznać się z mapą.

Do sprzedaży trafiło niedawno przygotowane przez naszą Redakcję Wydanie Specjalne poświęcone Metallice.

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli dwanaście szczerych wywiadów
  • Za kulisami polskich koncertów: wódka w Katowicach i Dżem w Krakowie
  • I wiele, wiele więcej!

Pismo dostępne jest w kioskach, a także w naszym sklepie w cenie 19,99 PLN.

Komentarze (25)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Albercik83 [46.134.***.***] dodano: 16.08.2019, 20:28 #1
Zakaz wnoszenia wszelkich butelek z napojami? Wody gazowanej rowniez? czy butelek z napojami alkoholowymi tak jak stoi napisane w regulaminie na stronie Livenation? Może ktos doprecyzowac?
Pokaż odpowiedzi (4)
Maniuś Grubasek [83.26.***.***] dodano: 16.08.2019, 21:17 #6
a dżem można wnieść?
Pokaż odpowiedzi (1)
Drake 1234 [5.184.***.***] dodano: 16.08.2019, 22:00 #8
Tak dżem można ale w kichach
Dakira [37.26.***.***] dodano: 17.08.2019, 06:56 #9
A gdzie można jeszcze bilety kupić?????
Pokaż odpowiedzi (3)
Hallowed [37.47.***.***] dodano: 17.08.2019, 15:32 #13
Ktoś chce kupić bilet? Trybuna Górna. 379 zł
Banan [37.47.***.***] dodano: 17.08.2019, 16:09 #14
A można wejść dopiero około godziny 20?
Pokaż odpowiedzi (1)
Banan9512 [37.47.***.***] dodano: 17.08.2019, 16:13 #16
Można wejść na stadion dopiero na koncert Metalliki ok. 20?
Cliff [83.20.***.***] dodano: 18.08.2019, 08:37 #17
A kielonka bimberku mogą Kirkowi polać?
Słuchacz [62.176.***.***] dodano: 18.08.2019, 13:01 #18
To niewiarygodne ilu ludzi jest chętnych wydać tyle pieniędzy na koncert na stadionie, gdzie słychać jeden wielki tumult
Ok [31.60.***.***] dodano: 19.08.2019, 13:18 #19
Tak jak na mecze. Nic
Tasior [77.252.***.***] dodano: 19.08.2019, 16:32 #20
SETLISTA na Polskę, 99%

Hardwired
The Memory Remains
The Four Horsemen (lub Ride the Lightning
The God that Failed (lub Harvester of Sorrow)
The Unforgiven
Now That We're Dead (lub Here Comes Revenge)
Moth Into Flame
Sad but True
Halo on Fire
St. Anger
One
Master of Puppets
For Whom the Bell Tolls
Creeping Death
Seek & Destroy
Spit Out the Bone
Nothing Else Matters
Enter Sandman
Pokaż odpowiedzi (1)
Wojciech [188.146.***.***] dodano: 19.08.2019, 19:42 #22
Sprzedam bilet na trybunę dolną blisko sceny.
MarianKoniuszko [213.155.***.***] dodano: 21.08.2019, 12:06 #23
Zazdraszam, byłem w lipcu w Berlinie na płycie było pięknie. Szkoda że już nie ma żadnych biletów bo bym pojechał ponownie.
Romek [94.75.***.***] dodano: 22.08.2019, 00:31 #24
Szkoda że nie napisaliście jak słabo zorganizowana jest impreza, piwo bezalkoholowe za 12 zł! Jedzenie? Zapiekanka,frytki lub parowka w bułce . Toalety? Dla tych co w sektorze k4 nie było możliwości odlania/wys rania się. Dzieci albo osoby starsze zatrudnione jako kontrolerzy, niedoinformowani, niepomocni. Kpina!!! Jakiś imbecyl to organizował!!
Pokaż odpowiedzi (1)