terazmuzyka.pl
Koncerty 5647V  
szy | 24 września 2018
24

Metallica zagra w przyszłym roku w Polsce!

Amerykańska formacja ogłosiła właśnie daty przyszłorocznych koncertów na Starym Kontynencie. James Hetfield i spółka odwiedzą - ponownie - nasz kraj w ramach trasy promującej ostatni studyjny album. 

Metallica potwierdziła właśnie powrót trasy pod szyldem „WorldWired Tour” do Europy. Grupa da 25 występów w 20 krajach między 1 maja, a 25 sierpnia 2019 roku. Składać się na nią będą koncerty na stadionach, w parkach, a nawet na legendarnym zamku w Slane Castle. Co jednak najważniejsze - muzycy ponownie zagrają w Polsce - 21 sierpnia 2019 roku na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie! Podczas całej trasy zespołowi towarzyszyć będą grupy Ghost i Bokassa. Organizatorem jest Live Nation. 

Metallica przekroczyła kolejny próg. „Czarny album” z imponującym wynikiem

Ogólna sprzedaż biletów (od 229 do 479 zł) na koncert grupy rozpocznie się w piątek, 28 września o godzinie 10.00 na stronie www.livenation.pl. Natomiast już jutro wejściówki będą mogli nabyć członkowie Metclubu, którzy rano otrzymali wiadomości zawierające specjalne kody upoważniające do zakupu w przedsprzedaży.

Ponadto oprócz standardowych biletów, najwierniejsi fani będą mieli także okazję zakupu tzw. „Wherever I May Roam Black Ticket”, który uprawnia do wstępu na każdy z europejskich koncertów. Ilość takich wejściówek jest jednak ściśle limitowana (750 sztuk) i można go nabyć za 598 euro. 

Przypomnijmy także, że każdy zakupiony bilet łączy się z możliwością wyboru fizycznej lub digitalowej wersji ostatniego albumu - „Hardwired…To Self-Destruct”.

Po raz kolejny wszystkie bilety będą zawierały dostęp do bezpłatnego pobrania MP3 z danego koncertu, przygotowanego przez ekipę trasy. Bezpłatne pliki do pobrania z zapisem występu można otrzymać, skanując lub wprowadzając kod kreskowy z biletu na dany koncert na tej stronie.

We współpracy z CID Entertainment powraca również wyjątkowa oferta dla fanów Metalliki. Dostępne będą trzy specjalne pakiety, zawierające bilety premium i inne udogodnienia/atrakcje, takie jak możliwość wcześniejszego wejścia na teren koncertu, zwiedzanie pamiątkowego muzeum oraz spotkanie z zespołem. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Przypomnijmy: będzie to drugi koncert formacji na Stadionie Narodowym. Pierwszy raz Metallica zagrała na tym obiekcie w 2014 roku Metallica, jako headliner polskiej edycji festiwalu Sonisphere. Łącznie grupa zagrała w naszym kraju 11 razy. W tym roku muzycy zagrali 28 kwietnia w krakowskiej TAURON Arenie.

Poniżej możecie zapoznać się z pełną rozpiską koncertową:

Zespół wciąż będzie promował swój ostatni studyjny album, „Hardwired... To Self-Destruct”, który ukazał się na rynku w 2016 roku.

Komentarze (24)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Maslana [83.142.***.***] dodano: 24.09.2018, 11:20 #1
Tylko nie stadion narodowy!
odoja [109.95.***.***] dodano: 24.09.2018, 11:22 #2
Czy live nation powaliło , na narodowym ich koncert znowu organizować...będąc na gunsach w tym roku w Chorzowie może super rewelacji brzmieniowych nie było, ale znacznie lepiej niż na tym anty koncertowym stadionie w Warszawie...katorga.
Szymon [194.28.***.***] dodano: 24.09.2018, 12:02 #3
Już gorszego miejsca na koncert nie mogli wybrać, szkoda :(
Pokaż odpowiedzi (1)
Krytyk [79.186.***.***] dodano: 24.09.2018, 12:15 #5
"oraz spotkanie z zespołem" Czytaj: z Robem Trujillo i może jeszcze Kirkiem Hammetem,
ja [79.189.***.***] dodano: 24.09.2018, 12:24 #6
A może jakaś akcja pt. "nie kupuję biletów na Narodowy". Jak ze dwa razy koncert się nie sprzeda, to pójdą po rozum do głowy. Stać nas na taką solidarność ?Uśmiech
Pokaż odpowiedzi (5)
FOK [178.217.***.***] dodano: 24.09.2018, 12:25 #12
Gdzie trzeba mieć uszy żeby forsować organizację koncertów na Narodowym? W dupie? Żeby to jeszcze było gdzie indziej, ale jak pomyślę, że trzeba jechać do tego stolicznego szamba, to mi się ulewa.
kris [176.221.***.***] dodano: 24.09.2018, 12:49 #13
mam dosc czytania Waszego skomlenia na temat jakosci dzwieku na Narodowym. wiem, ze swiata nie zmienie i narzekanie to Nasza wiodaca cecha narodowa, ale solucja jest bardzo prosta- nie kupujcie biletow Uśmiech bedzie wiecej dla ludzi, ktorzy faktycznie chca zobaczyc zespol.
Pokaż odpowiedzi (2)
Rob [79.184.***.***] dodano: 24.09.2018, 13:02 #16
Taka akcja nie ma sensu.
Koncert słabo sie sprzeda to następnym razem Metalliki nie sprowadzą i tyle.
Pokaż odpowiedzi (1)
kizdub dodano: 24.09.2018, 13:27 #18
To już praktycznie wiemy o kim będzie wkładka w TR w sierpniu/wrześniu 2019 roku Uśmiech
lemmy99 [109.95.***.***] dodano: 24.09.2018, 14:38 #19
a kto każe komu jeździć na Narodowy, ja zawsze wybieram Letnany w Pradze:-)
Antyfan1906 [79.110.***.***] dodano: 24.09.2018, 20:17 #20
Tym co jadą zycze udanego koncertu tym co nie jada zycze udanych innych koncertow ktorych będzie cała masa wystarczy byc tylko otwarty na muzyke od rocka do death metalu. Ja osobiście zdecydowanie zaliczam sie do tej drugiej grupy i juz wiem ze nie będę żałować bo ghost to naprawdę nie moja bajka a metallica jest dobra tyle i az tyle. Pozdrawiam
Jacek [83.10.***.***] dodano: 24.09.2018, 21:32 #21
Stać nas na akcję solidarnościową taką aby w ogóle zbojkotować Live Nation które szkaluje chociażby cenami biletów. Jak się duży zespół zawiedzie raz na stadionowym koncercie, to pójdzie do innego Promotora, który rzeczowo traktuje strony.
haho [159.205.***.***] dodano: 24.09.2018, 22:22 #22
Ja mam 190km do Berlina i 340km do Pragi, a do Warszawy ponad 400, więc już od dawna - jak nie muszę, to wybieram inne miejsca niż stolica. W tym roku zrobiłem wyjątek na QotSA i zobaczyłem świetny koncert i obiekt świecący żenującymi pustkami. W Polsce cebule rzucają się na koncerty Metalliki, U2, DM i Rolling Stonesów mając głęboko w nosie organizację i miejsce (jak jest źle, to nawet dobrze się składa - będzie o czym poujadać na facebooku). W Czechach bez problemu na duże i wiele lepiej zorganizowane plenerówki można dostać bilety na niedługo przed koncertem (ceny jak u nas, czasem nawet trochę taniej), w Niemczech wszystko się generalnie wyprzedaje, ale rzadko nie można kupić biletu przed wejściem (nie ma idiotyzmów z imiennymi biletami - poza nielicznymi wyjątkami, kiedy zmiana nazwiska kosztuje 5€), a u nas większość jakby bała się koncertów poza Polską i później organizacja imprezy na skądinąd tragicznym Stadionie Narodowym (byłem na DM, Metallice i AiC i AC/DC, więc wiem co piszę) urasta do tragedii ogólnonarodowej...
thecrow6 dodano: 26.09.2018, 15:34 #23
Chyba ich pogięło, 479 zł za bilet na trybunach plus jakieś 25 zł opłaty niewiadomo za co, czyli ponad 500 zł na osobę. Masakra jakaś. Niby płyta w tym gratis, ale za fizyczny nośnik i tak dopłata za pakowanie chyba 25 zł, a w sklepie płyta za 30 zł. Żenada jakaś. Miejsca na płycie 379 zł plus te 25 zł, czyli ponad 400 zł. Faktycznie przydałaby się akcja typu "nie kupujemy biletów na Metallikę"...
Pokaż odpowiedzi (1)