terazmuzyka.pl
Newsy 1012V  
rf | 12 kwietnia 2018
0

Metallica zagrała przeróbkę Celtic Frost [WIDEO]

Metallica uczciła w Genewie pamięć zmarłego w zeszłym roku Martina Erica Aina, basisty Celtic Frost.

Podczas koncertu w Genewie, który odbył się 11 kwietnia, Metallica wykonała fragment utworu „Procreation Of The Wicked”, pochodzącego z wydanego w 1984 roku albumu „Morbid TalesCeltic Frost.

Winyle HD niedługo trafią do produkcji

Podczas każdego z europejskich koncertów Rob Trujillo i Kirk Hammett oddają hołd jakiemuś artyście z kraju, w którym właśnie grają. Na koncercie w Szwajcarii grupa uczciła pamięć Martina Erica Aina, który zmarł w październiku 2017 roku w wieku 50 lat na zawał. Poniżej możecie obejrzeć klip.

Wcześniej zespół wykonał między innymi utwór „Jożin z Bażin” w Czechach, później muzycy poszli za ciosem i w Budapeszcie zagrali węgierski utwór „A Legjobb mèreg” grupy Tankcsapda.

Trasa promująca ostatni studyjny album grupy dotrze również do Polski. 28 kwietnia muzycy Metalliki wystąpią w krakowskiej Tauron Arenie (gościem specjalnym będzie natomiast norweska metalowa formacja Kvelertak). Kto wie - być może również w naszym kraju muzycy pokuszą się o jakąś niespodziankę?

Warto także wspomnieć, że w kwietniowym numerze „Teraz Rocka”, który jest do kupienia w kioskach, na naszej stronie i w formie e-wydania, znajdziecie obszerną wkładkę poświęconą amerykańskiemu zespołowi. Przyjrzeliśmy się w niej drodze, jaką Metallica przebyła od 2003 roku, a także szczegółowo zrecenzowaliśmy dyskografię Larsa Ulricha i spółki.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 36V  
0

Kortez udostępnia teledysk do premierowego utworu [WIDEO]

szy I fot: Facebook | 20 września 2018
Newsy 2402V  
0

Członkowie Beastie Boys zaskoczeni okładką nowego albumu Eminema

szy I fot: kadr z wideo | 19 września 2018
Newsy 391V  
2

The Smashing Pumpkins chcą wydać kilkaset piosenek

rf | fot. Olivia Bee | 18 września 2018
Koncert już wkrótce
  • Metallica
  • Data i miejsce koncertu: 28 kwietnia 2018
    Kraków, Tauron Arena
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group