terazmuzyka.pl
Newsy 1244V  
mg | 7 marca 2019
0

Metallica zagrała słynny utwór Kansas [WIDEO]

Metallica koncertuje obecnie po Stanach Zjednoczonych i podczas każdego z występów próbuje zaskoczyć czymś zgromadzonych fanów. Ciekawie było w Kansas!

Podobnie jak podczas tournée po Europie, Metallica podczas kolejnych amerykańskich koncertów przygotowuje coś specjalnego dla zgromadzonych fanów. Najczęściej ma to związek z miejscowością, w której akurat się znajdują.

Kirk Hammett (Metallica) wskazuje ulubione utwory z „Master of Puppets”

Podczas koncertu w Kansas sięgnęli oczywiście po kompozycję grupy... Kansas. Wybrali słynne „Carry On Wayward Son” nagrane w 1976 roku. Gitarowy cover wykonali Kirk Hammett i Rob Trujillo. Nagranie pojawiło się na Twitterze Metalliki:

Zespół koncertuje obecnie po Stanach Zjednoczonych, ale już za kilka miesięcy ponownie pojawi się na Starym Kontynencie. Metallica zagra w Polsce 21 sierpnia – jedyny tegoroczny koncert odbędzie się na PGE Narodowym.

Metallica wydała 1 lutego akustyczną płytę koncertową „Helping Hands… Live & Acoustic at The Masonic” tylko na winylu i w formie streamingu. To zapis charytatywnego koncertu z listopada 2018 roku na rzecz organizacji All Within My Hands, powołanej przez sam zespół.

Więcej o tej płycie i akustycznych koncertach Metalliki w marcowym numerze „Teraz Rocka”, który od kilku dni dostępny jest w sprzedaży.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 298V  
0

Trupa Trupa opublikowała teledysk promujący nowy album

rf | fot. Michał Szlaga | 23 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group