terazmuzyka.pl
Koncerty 640V  
mg | 22 maja 2019
0

Metallica zagrała w Paryżu utwór „Spit Out The Bone” [WIDEO]

Kilka dni temu Metallica zagrała koncert w Paryżu. Na oficjalnym profilu zespołu w serwisie YouTube pojawiło się oficjale nagranie pochodzące z tego właśnie koncertu.

Trwa trasa koncertowa Metalliki po Europie. Muzycy pojawili się między innymi w Hiszpanii, Włoszech czy Szwajcarii. Kilka dni temu, 12 maja, zagrali w Paryżu, gdzie zaprezentowali między innymi kompozycję „Spit Out The Bone”. Nagranie dokumentujące to wykonanie pojawiło się na profilu zespołu w serwisie YouTube:

Po występie w stolicy Francji Metallica zrobiła sobie krótką przerwę, żeby ponownie wrócić na trasę 6 czerwca – wówczas zagrają w Irlandii. Formacja zdecydowała się na zorganizowanie dwóch dłuższych odpoczynków podczas obszernego europejskiego tournée. Kolejny rozpocznie się po koncercie w Moskwie, który zaplanowano na 21 lipca. Amerykanie wrócą w połowie sierpnia i dokończą zaplanowaną trasę.

Metallica pojawi się w Polsce 21 sierpnia i zagra na PGE Narodowym w Warszawie. Będzie to jeden z ostatnich koncertów zespołu podczas tegorocznej trasy po Europie.

Poniżej pełna lista koncertów zespołu.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 301V  
0

Beirut odwołuje koncerty w Polsce

rf | fot. Olga Baczyńska | 10 września 2019
Koncerty 396V  
2

Łąki Łan ogłosił szczegóły jesiennej trasy

rf | fot. Adam Kliczek | 9 września 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group