terazmuzyka.pl
Koncerty 1398V  
mg | fot. Karolina Rokita | 1 września 2017
0

Metalmania 2018. Nowi wykonawcy w składzie

Do ogłoszonego już headlinera – słynnej formacji Emperor – dołączyły właśnie dwa kolejne zespoły, które zobaczymy na przyszłorocznej Metalmanii.

XXIV edycja kultowej Metalmanii odbędzie się 7 kwietnia w katowickim Spodku. Jako headliner wystąpi grupa Emperor, a jednym z zespołów, których przyjemność będziemy mieli gościć na festiwalu, jest Destroyer 666. Na małej scenie wystąpi grupa Shodan.

Guns N' Roses zaskoczyli fanów dwoma kowerami

Ceny biletów na Metalmanię 2018 w przedsprzedaży:

  • FAN - 666 PLN
  • Loża - 355 PLN
  • Sektory czerwone H, J – 260 PLN
  • Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 220 PLN
  • Sektory niebieskie od XI rzędu – 180 PLN
  • Płyta – 190 PLN

Destroyer 666 to zespół, który nie musi niczego udowadniać. Powstały w Australii w  1994 roku, najpierw jako solowy projekt gitarzysty KK, do dzisiaj dostarczył swojej publiczności pięć cenionych i uznanych albumów studyjnych, które ugruntowały ich świetną reputację na muzycznej scenie. „Unchain the Wolves”, debiutancki album, wydany w 1997 roku, szybko zyskał międzynarodowe zainteresowanie. Po wielu zmianach w składzie i nagraniu jeszcze mocniejszego krążka „Phoenix Rising” grupa przenosi się do Europy, aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na ich koncerty. Płyta „Cold Steel...for an Iron Age” ponownie zawojowała metalową scenę muzyczną. Po dłuższej przerwie zespół powrócił na szczyt z albumem „Defiance”. Rok temu ukazał się ich piąty album „Wildfire", na którym znalazło się dziewięć ognistych kawałków.

Shodan to deathmetalowe trio powstałe we Wrocławiu w 2013 roku. Ich styl, to unikalna hybryda death metalowej brutalności z niebanalnymi, ale jednocześnie chwytliwymi melodiami. W 2015 zespół, pod okiem Arkadiusza „Malty” Malczewskiego, zarejestrował ślady na debiutancki album „Protocol of Dying”. 31 marca 2016 roku – za pośrednictwem kooperujących wytwórni Defense Records i Deformeathing Production – pierwszy krążek ujrzał światło dzienne. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group