terazmuzyka.pl
Koncerty 329V  
mg | 24 kwietnia 2019
1

Michael Bolton zagra koncert w Polsce [DATA, BILETY]

Michael Bolton znany z delikatnych i ciepłych pop-rockowych ballad rozkołysze warszawski Torwar jeszcze tego lata. Bez wątpienia zabrzmi tam przebój „When a Man Loves a Woman”.

Właśnie ogłoszono, że Michael Bolton wystąpi 7 sierpnia w COS Torwar w Warszawie. Bilety na to wydarzenie do sprzedaży trafią w czwartek, 25 kwietnia o godzinie 10:00. Zdobywca tytułu najseksowniejszego żyjącego mężczyzny z pewnością zaśpiewa swój nieśmiertelny przebój „When a Man Loves a Woman” i wiele innych, które na stałe wpisały się do kanonu światowej muzyki. 

Michael Bolton jest nie tylko piosenkarzem, ale także autorem tekstów, działaczem społecznym oraz aktorem. To posiadacz czterooktawowego głosu. Jego kariera trwa już od ponad czterdziestu lat. W tym czasie dwukrotnie zdobył statuetkę Grammy w kategorii „najlepsza piosenka popowa zaśpiewana przez mężczyznę”, za: „How Am Isupposed to Live Without You” i „When a Man Loves a Woman” oraz dwukrotnie był do tej nagrody nominowany. Choć zaangażowany w wielu dziedzinach, to właśnie działalność wokalna pochłania go najbardziej. Sprzedał ponad 65 milionów płyt na całym świecie i nie przestaje koncertować, bo jak wyznaje – kocha swoją pracę!

Napisał teksty piosenek dla takich gwiazd jak: Bob Dylan, Paul Stanley, Lady Gaga, Diane Warren i David Foster. Jego utwory nagrali między innymi: KISS, Kanye West, Jay Z, Barbra Streisand, Cher, Marc Anthony i Joe Cocker. Ale Michael Bolton śpiewał także z najsławniejszymi tenorami na świecie: Luciano Pavarottim, Placido Domingo, Jose Carrerasem, partnerował na scenie takim artystom jak: B.B. King, Zucchero, Celine Dion, Ray Charles, Seal, Kennye G, czy Lara Fabian.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Gienek Szymoniak [195.20.***.***] dodano: 25.04.2019, 08:56 #1
KISS nie nagrali jego utworu! Razem ze Stanleyem skomponował "Forever", czyli kawałek KISS. Więc Bolton jest współkompozytorem utworu nowojorskiego kwartetu. Więcej precyzji, panie redaktorze...
Zobacz także
Koncerty 983V  
1

Kortez zapowiada jesienną trasę z nowymi piosenkami [DATY]

rf | fot. Facebook | 20 sierpnia 2019
Koncerty 2914V  
14

Mike Patton powróci z legendarnym zespołem

rf | fot. Roberto Re | 13 sierpnia 2019
Koncerty 467V  
2

Łydka Grubasa udostępniła „Rapapara” z Pol'and'Rock [WIDEO]

rf | fot. Stanisław Wadas | 12 sierpnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group