terazmuzyka.pl
Newsy 618V  
mg | 12 października 2018
0

Michael Bublé prezentuje nowy singiel [WIDEO]

Już za kilka tygodni światło dzienne ujrzy nowy album Michaela Bublé. Następcę płyty „Nobody But Me" z 2016 roku zapowiada singiel „Love You Anymore”.

„❤”, czy też „love”, to najnowszy album powracającego po kilkuletniej przerwie Michaela Bublé. Wydawnictwo ukaże się 16 listopada, a już teraz można posłuchać pierwszego singla, który znajdzie się na tej oczekiwanej przez wielu płycie.

Utwór nosi tytuł „Love You Anymore”, a jego autorem jest Charlie Puth:

Kiedy tylko usłyszałem „Love You Anymore”, wiedziałem, że muszę nagrać tę piosenkę na moją płytę. Nie mogę się doczekać, aż fani ją usłyszą. Prawdę mówiąc nie mogę się doczekać, aż usłyszą cały album, bo jestem z niego niezmiernie dumny

– mówi Michael Bublé.

Album „love” wyprodukowali David Foster, Jochem van der Saag oraz sam Michael Bublé. Wspólnie odpowiadają za przepiękną kolekcję piosenek z bogatymi aranżacjami i genialnymi wokalami Kanadyjczyka. Płyta to zbiór interpretacji słynnych piosenek o miłości. Na albumie znajdzie się napisana przez Michaela Bublé „Forever Now", a wśród klasyków kompozycja Rogersa & Harta „My Funny Valentine", „When You're Smiling", „Such A Night" czy „La Vie En Rose" (w duecie z Cecile McLorin Salvant). Całość zamknie kompozycja „Where Or When".

Nowy materiał Kanadyjczyka jest następcą „Nobody But Me" z 2016 roku.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 260V  
0

Edyta Bartosiewicz w nowej piosence znanych amerykańskich raperów [AUDIO]

rf | fot. Wojtek Dobrogojski/rockmetal.pl | 1 czerwca 2020
Newsy 922V  
2

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group