terazmuzyka.pl
Newsy 703V  
rf | 15 maja 2019
10

Mick Jagger pokazał, w jakiej jest formie po operacji [WIDEO]

Lider The Rolling Stones musiał poddać się operacji na zastawce serca, przez co grupa musiała przełożyć trasę koncertową.

The Rolling Stones mieli ruszyć w amerykańską trasę koncertową w kwietniu, jednak kilka tygodni wcześniej okazało się, że Mick Jagger będzie musiał się poddać operacji na zastawce serca. Wokalista od tamtego czasu pracuje nad powrotem do formy.

Mick Jagger opublikował na swoim Twitterze film z przygotowań przed trasą. Wygląda na to, że wokalista powrócił do pełni sił. Lada dzień powinny zostać ogłoszone daty przełożonych koncertów.

Kilka tygodni temu ukazała się składanka przebojów The Rolling Stones, zatytułowana „Honk”, a 21 czerwca na DVD i CD ukaże się „Bridges To Bremen” zawierający koncert nagrany podczas trasy Bridges To Babylon w 1998 roku.

Koncert w Bremie zawierał wszystkie efekty specjalne, wykorzystywane wówczas przez grupę, w tym ogromny ekran, pirotechnikę oraz wysuwany most, prowadzący do małej sceny, umieszczonej pośrodku stadionu.

W Bremie grupa zagrała następujące utwory:

  1. Satisfaction
  2. Let's Spend The Night Together
  3. Flip The Switch
  4. Gimme Shelter
  5. Anybody Seen My Baby
  6. Paint It Black
  7. Saint Of Me
  8. Out Of Control
  9. Memory Motel (web choice)
  10. Miss You
  11. Thief In The Night (Keith)
  12. Wanna Hold You (Keith)
  13. It's Only Rock'n Roll (center stage)
  14. You Got Me Rocking (center stage)
  15. Like A Rolling Stone (center stage)
  16. Sympathy For The Devil
  17. Tumbling Dice
  18. Honky Tonk Women
  19. Start Me Up
  20. Jumping Jack Flash
  21. You Can't Always Get What You Want
  22. Brown Sugar

 

Komentarze (10)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
rollstone [217.99.***.***] dodano: 15.05.2019, 21:12 #1
Nie wiem co powiedzieć ,ale dla mnie Stones i Mick Jagger to ponadczasowi muzycy , słucham ich od 10-tego roku mojego życia , a teraz mam 60 lat, tak więc 50 lat jestem z nimi, po prostu kocham ICH !
Pokaż odpowiedzi (1)
And [212.87.***.***] dodano: 15.05.2019, 23:22 #3
Podziwiać 76 letniego Micka Jaggera w niezmiennie szczupłej sylwetce i w takiej kondycji fizycznej w tym wieku !!
And [212.87.***.***] dodano: 15.05.2019, 23:24 #4
Podziwiać 76letniego Micka Jaggera za niezmiennie szczupłą sylwetkę i niesamowitą w tym wieku kondycję fizyczną
Kif Rif [79.189.***.***] dodano: 17.05.2019, 15:05 #5
Pod koniec lat 80- tych pisano ,że po koncertach na zespół będą czekały karetki reanimacyjne, zamiast dziewcząt - jak to kiedyś bywało . Minęło ponad 30 lat i karetek jakoś nie ma. W 1983 roku w magazynie ,, Razem'' ogłoszono,że ,, lider największego rockowego zespołu świata skończył 40 lat. Koledzy mnie pytali -jak mogę słuchać takich dziadków?. Teraz sami ich słuchają. W pierwszej połowie lat 60-tych Mick stwierdził ,że pograją jeszcze 2-3 lata Uśmiech. Fajnie to wygląda z perspektywy czasu - zawsze byli tymi najstarszymi , a ja od 35 lat zastanawiam się ile jeszcze dadzą radę grać. Gdyby ktoś na początku lat 80-tych powiedziałby mi,że kilkakrotnie zobaczę ich na żywo , w tym w 2018 roku - raczej bym nie uwierzył - raczej w to ,że wakację będziemy spędzać na Marsie.
Pokaż odpowiedzi (1)
Observer [83.18.***.***] dodano: 20.05.2019, 14:09 #7
Jak będę chciał popatrzeć jak ktoś skacze to pójdę na zawody w gimnastyce artystycznej. Jestem Pewien , że Bach i Mozart nie musieli skakać jak małpa żeby pokazać że są wybitnymi muzykami. Od 30 lat wciąż słyszę jaką On ma kondycję . Pan Doba płynący przez Atlantyk miał lepszą.
McCartney na koncercie nie zachowuje się jak pacynka tylko GRA i tak myślę , że o to chodzi w muzyce. Liczy się kunszt wykonawczy , wrażliwość i artyzm.
Ten z Boney M też skakał
Astro72 [5.173.***.***] dodano: 21.05.2019, 01:49 #8
Bardzo ale to bardzo śmieszą mnie określenia tych starych zbutwiałych, zepsutych pieniędzmi jako kapela wszechczasów.Prawda jest niestety taka, że ten zespół nie nagrał od 50 lat praktycznie żadnego utworu, który byłby jakąkolwiek manifestacją czegokolwiek nowego już nie tyle w muzyce rockowej, co w ich dyskografii.Jest to bardzo ograniczony muzycznie zespół, który jest jednak fenomenem socjologicznym bo po tylu latach wciąż gromadzi tłumy na swoich koncertach zapewne dlatego, że ludzka natura bardzo przywiązuje się do symboli i jest sentymentalna.Bardzo bawią mnie znani ludzie, którzy lekką ręką wydają2 tys na bilet, by posłuchać satisfaction na żywo.Ten zespół nie był żadnym ale to żadnym drogowskazem w rozwoju rocka.Kiedyś zdobyli popularność rywalizując z bitelsami, lecz to beatlesi się rozwijali a nie stonsi .Co ma powiedzieć pink floyd? Deep purple, iron maiden, dream theather? Że stonsi ich inspirowali muzycznie? Nie inspirowali bo nue mieli czym.Ale laski dalej będą sikać w majtki na dźwięk satusfaction granego od tysiąca lat...
Kif Rif [83.22.***.***] dodano: 21.05.2019, 20:35 #9
Takie usilne dyskredytowanie ich w kilku komentarzach wynika z braku znajomości ich dokonań. U mnie w pokoju jest miejsce dla Stonesów, Pendereckiego i setek innych. Jedno drugiego nie wyklucza.
Crimson [83.22.***.***] dodano: 21.05.2019, 23:24 #10
Jestem wprawdzie fanem progresywnych kapel , ale oni są niesamowici- i jednak najwięksi .....no razem z Zappą . Po latach się do nich przekonałem , ale musiałem poznać ich płyty i tu wielkie zaskoczenie na plus. A te tańce wygibańce to jakaś tam część spektaklu- ale jak śpiewać w tym wieku bez zadyszki pojęcia nie mam.