terazmuzyka.pl
Pitbulek 2548V  
rf | 3 listopada 2017
1

Mick Jagger wyrzucił Liama Gallaghera ze swojego domu

Liam Gallagher przyznał się, że został kiedyś wyrzucony z domu Micka Jaggera za narkotyki.

Liam Gallagher, były wokalista Oasis i Beady Eye, który niedawno zadebiutował z solowym albumem, przyznał wywiadzie dla „NME Gold”, że został kiedyś wyrzucony z domu Micka Jaggera.

Artur Rojek zaprezentował nowy teledysk [WIDEO]

Liam Gallagher przyznał, że przed wejściem do domu wokalisty The Rolling Stones zażył bliżej nieokreśloną tabletkę.

Udałem się raz do jego domu w Richmond. Zostałem tam zaproszony. Nie wiem dlaczego. Zanim wyszedłem z samochodu, wziąłem tabletkę. Od razu pomyślałem, że to nie był dobry pomysł. Przybyłem nieco spóźniony, w domu nie grała żadna muzyka, wszedłem po schodach, stanąłem i cmokając, zapytałem: „Gdzieś ty, kurwa, był?” i „gdzie jakaś muzyka?”. Jak zwykle, zostałem poproszony o wyjście.

Liam Gallagher jednak nie czuje do Micka Jaggera żalu.

Stonesi, jak i Beatlesi są świetni. Stonesi to najlepszy zespół rockandrollowy, z tego co mi wiadomo. Beatlesi byli jak czarodzieje, a Stonesi byli chłopakami z ulicy.

Liam Gallagher wydał na początku października swój pierwszy solowy album, „As You Were”. Album zadebiutował w Wielkiej Brytanii na samym szczycie list sprzedaży, rozchodząc się w nakładzie 103 tysięcy egzemplarzy w pierwszym tygodniu – czyli więcej niż pozostali artyści z top 20 sprzedali łącznie.

Ale nie to jest najbardziej imponującym wynikiem. „As You Were” został okrzyknięty najlepiej sprzedającym się albumem winylowym w Wielkiej Brytanii ostatnich 20 lat, po tym jak w pierwszym tygodniu rozeszło się 16 tysięcy sztuk tego nośnika. Ponadto „As You Were” jest najszybciej sprzedającym się debiutem roku, trzecim najlepiej sprzedającym się albumem roku (za „DivideEda Sheerana i „Human Rag’n’Bone Man), a także dziewiątym najlepiej sprzedającym się w Wielkiej Brytanii albumem dekady.

Spośród 103 tysięcy egzemplarzy, aż 91% to egzemplarze fizyczne i cyfrowe pobrania, podczas gdy streaming stanowi pozostałe 9%.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Miroslav Zielinsky dodano: 04.11.2017, 16:14 #1
też bym go wyrzucił
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group