terazmuzyka.pl
Film / serial 717V  
rf | 5 marca 2019
0

„Midsommar”. Nowy horror twórcy „Dziedzictwa. Hereditary” [WIDEO]

Ari Aster, twórca jednego z najgłośniejszych horrorów ubiegłego roku, jakim był „Dziedzictwo. Hereditary” powraca z nowym filmem, „Midsommar”.

Poznaliśmy pierwszy zwiastun filmu „Midsommar”. Jego reżyserem a także autorem scenariusza jest Ari Aster, znany z filmu „Dziedzictwo. Hereditary”, który został uznany za jeden z najlepszych horrorów ubiegłego roku.

Renesans horrorów, które horrorami nie są [FELIETON]

Niewiele wiemy na temat fabuły „Midsommar”, poza tym, że akcja dzieje się podczas dziewięciodniowego festiwalu, który odbywa się raz na 90 lat. Sielankowa sceneria festiwalu szybko się ulatnia, a na miejscu zaczynają się dziać dziwne rzeczy. W rolach głównych zobaczymy między innymi Jacka Reynora, Florence Pugh i Willa Poultera. Premiera filmu przewidziana jest na 9 sierpnia 2019 roku. Zdjęcia kręcono w Budapeszcie.

Ari Aster to amerykański twórca filmowy, który już jako dziecko zainteresował się horrorami. Karierę rozpoczął w 2011 roku, ale przez kilka lat kręcił tylko filmy krótkometrażowe, według własnego scenariusza. Jego pełnometrażowym debiutem był film „Dziedzictwo. Hereditary”, w którym w roli głównej wystąpiła Toni Collette. Film zarobił prawie 80 milionów dolarów, a na „Rotten Tomatoes” zebrał ocenę 8,2/10.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
0

Jared Leto wystąpi w nowej części filmu „Tron”

rf | fot. Nicolas Genin | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group