terazmuzyka.pl
Film / serial 241V  
rf | 13 maja 2020
0

Mikael Akerfeldt (Opeth) skomponuje muzykę do serialu Netfliksa o słynnym gangsterze

Lider Opeth zadebiutuje jako twórca ścieżki dźwiękowej do serialu.

Netflix poinformował, że muzykę do serialu „Clark” skomponuje lider zespołu Opeth, Mikael Akerfeldt. Sześcioodcinkowy serial ma opowiadać historię szwedzkiego gangstera Clarka Olofssona, w którego wcieli się znany z filmu „To Bill Skarsgard.

Tak o serialu opowiada jego reżyser, Jonas Akerlund:

„Clark” to historia o najbardziej politycznie niepoprawnym człowieku, który prowadził najbardziej niepoprawne politycznie życie. Jest to szalenie brutalna, błyskotliwa, emocjonalna, rzeczywista i surrealistyczna biografia osoby, od której wzięło się pojęcie syndromu sztokholmskiego.

Nie znamy jeszcze daty premiery serialu. Opeth w zeszłym roku powrócił z nowym albumem, zatytułowanym „In Cauda Venenum”, który został nagrany w języku szwedzkim i angielskim.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group