terazmuzyka.pl
Newsy 1327V  
rf | 22 sierpnia 2017
1

Mike Patton miał wypadek. Dead Cross odwołał koncert

Zespół Dead Cross zmuszony został odwołać koncert w Los Angeles z powodu kontuzji wokalisty.

Grupa Dead Cross, której przewodzi wokalista Faith No More zmuszona była odwołać wczorajszy koncert w Los Angeles, z powodu wypadku Mike’a Pattona.

Znamy obsadę filmu o Queen

Fani Dead Cross zgromadzeni w klubie El Rey w Los Angeles nie doczekali się koncertu zespołu. W drodze do klubu wokalista Mike Patton uległ wypadkowi i koncert trzeba było odwołać.

Na scenę wyszli gitarzysta Mike Crain i perkusista Dave Lombardo. Crain powiedział:

Zdarzył się wypadek. Mike miał wypadek. Nie jest to nic bardzo poważnego, ale nie może tu dziś dotrzeć. Zrobił sobie krzywdę. Jest nam przykro. Zagramy kiedy indziej. Bilety można zwracać w miejscu zakupu.

Na chwilę obecną nie wiadomo, co stało się wokaliście i jakie są losy dalszych koncertów.

Dead Cross to supergrupa, w której skład wchodzą perkusista Dave Lombardo (ex-Slayer oraz Suicidal Tendencies, Misfits), basista Justin Pearson (Locust, Retox), gitarzysta Michael Crain (Retox, Festival Of Dead Deer) oraz wokalista Mike Patton, znany z Faith No More oraz wielu, innych projektów (m.in. Tomahawk, Peeping Tom czy Fantomas, w którym grał wspólnie z Lombardo). Ten ostatni członkiem zespołu został w 2016 roku. Patton zastąpił na stanowisku Gabe’a Serbiana.

Debiutancki album formacji zatytułowany „Dead Cross” ukazał się na rynku 4 sierpnia 2017 roku nakładem wytwórni Ipecac Recordings, która należy do Pattona. Za brzmienie całości odpowiada słynny producent Ross Robinson, który w przeszłości pracował m.in. z Kornem, Sepulturą czy Deftones.

Trasa koncertowa Dead Cross nie należy do najszczęśliwszych. Kilka dni temu perkusista Dave Lombardo oraz wokalista Mike Patton zostali zatrzymani przez amerykańską policję, a ich sprzęt został gruntownie przeszukany. Polecono im także, aby skontaktowali się ze swoim prawnikiem oraz nie komentowali sprawy publicznie.

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
bravoboy [89.64.***.***] dodano: 22.08.2017, 10:29 #1
Co za bzdury! Nie zostali zatrzymani Patton i Lombardo tylko basista z gitarzysta.W poprzednim artykule o Dead Cross macie ich nawet na zdjęciu skutych siedzących na trawniku
Zobacz także
Newsy 600V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
Newsy 126V  
0

Alestorm promują nowy album animowanym teledyskiem [WIDEO]

mg | fot. Elliot Vernon | 7 lipca 2020
Newsy 906V  
0

Roger Taylor bał się o zdrowie Briana Maya

rf | fot. Raph_PH | 7 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group