terazmuzyka.pl
Film / serial 466V  
szy | 15 maja 2018
0

Mike Patton zapowiedział premierę soundtracku do filmu „1922” [AUDIO]

W lipcu na rynku ukaże się długo oczekiwana ścieżka dźwiękowa do filmu „1922”, za którą odpowiada wokalista Faith No More. 

Obraz „1922”, zrealizowany na podstawie prozy Stephena Kinga, zadebiutował w ubiegłym roku na platformie Netflix. Za jego reżyserię odpowiada Zak Hilditch, z kolei oprawa dźwiękowa to zasługa wokalisty Mike'a Pattona, dla którego nie jest to debiut w roli kompozytora filmowego. 

Nie żyje legendarny gitarzysta Glenn Branca 

Przypomnijmy: w 2004 roku stworzył ścieżkę dźwiękowa do filmu „Pinion", jednak najbardziej znany jest z soundtracku do „Drugiego oblicza”, w którym zagrali m.in. Ryan Gosling czy Eva Mendes. Choć od premiery „1922” minęło już kilka miesięcy, dopiero 20 lipca na rynku ukaże się na płycie muzyka, którą możemy usłyszeć w filmie zrealizowanym dla Netflixa.

Na ścieżce dźwiękowej znajdzie się 21 utworów, wśród nich „Sweetheart Bandits 2 We All Get Caught”, który pojawił się w sieci jako zapowiedź całości. Możecie go posłuchać w tym miejscu.

Film opowiada o farmerze Wilfredzie Jamesie (w tej roli Thomas Jane), który morduje swoją żonę, Arlette James (Molly Parker). Po pozbyciu się jej ciała głównego bohatera prześladują szczury. Willfred odbiera to jako działania swojej zmarłej żony. Wszystkie wydarzenia obserwujemy z jego perspektywy, co zostało dokładnie opisane w opowiadaniu będącym częścią zbioru „Czarna bezgwiezdna noc”.

Niespodzianka od Dead Cross

Na początku tego miesiąca supergrupa, w której oprócz Pattona, wchodzą także Michael Crain, Justin Pearson, Dave Lombardo, zaskoczyła nowym wydawnictwem. Płyta EP, na której znalazły się cztery utwory (w tym dwa remiksy), jest obecnie dostępna w całości wyłącznie w formie cyfrowej, ale 29 czerwca ukaże się w wersji fizycznej na czarno-zielonym, 10-calowym winylu.

Całość promuje utwór „My Perfect Prisoner”, z którym możecie zapoznać się poniżej:

Warto także wspomnieć, że formacja Dead Cross odwiedzi nasz kraj w tym roku. Muzycy wystąpią podczas tegorocznej edycji festiwalu Open’er, która odbędzie się w dniach 4-7 lipca.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group