terazmuzyka.pl
Newsy 2730V  
mg | 25 lutego 2020
0

Mike Portnoy ocenił nowy album Ozzy'ego Osbourne'a

Były perkusista Dream Theater skusił się na krótką recenzję płyty „Ordinary Man”, czyli najnowszego wydawnictwa Ozzy’ego Osbourne’a.

Kilka dni remu swoją premierę miał pierwszy od dekady album Ozzy’ego Osbourne’a. Wydawnictwo zbiera bardzo pochlebne recenzje i cieszy się dużą popularnością – zarówno w wersjach fizycznych, jak i na serwisach streamingowych.

Ozzy Osbourne już planuje nagrać kolejny album

O najnowszej płycie Księcia Ciemności postanowił wypowiedzieć się Mike Portnoy, były perkusista Dream Theater, który słynie z dużej aktywności w mediach społecznościowych. Tak o „Ordinary Man” napisał na swoim Instagramie:

Szczerze mówiąc, od bardzo dawna nie słuchałem żadnych nowych albumów Ozzy’ego Osbourne’a... ale po ten sięgnąłem z ciekawości i jestem bardzo mile zaskoczony! Wspaniale jest móc usłyszeć Chada Smitha, Duffa McKagana, Slasha, Post Malone, Eltona Johna i Andrew Watta, którzy zabierają Ozzy’ego w zupełnie nowe miejsca. Ale cholera... te teksty... to dość oczywiste, gdzie obecnie jest głowa Ozzy’ego... to bardzo przejmujące introspekcje i refleksje na temat życia... brzmi jak pożegnanie i jego łabędzi śpiew...

- napisał perkusista. I zakończył:

W każdym razie szczere pochwały za zaskakująco dobry album. I Ozzy – zdrowiej i mam nadzieję, że w najbliższym czasie nigdzie się nie wybierasz!

Wpis w oryginale:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

In all honesty, I haven’t checked out a new @ozzyosbourne album in a long time...but I picked this up outta curiosity and I’m very pleasantly surprised! Great to hear @chadsmithofficial @officialduffmckagan @slash @postmalone @eltonjohn & @thisiswatt contributions taking Ozzy to some new places...(actual Beatles-esque moments!!) But damn...these lyrics...it’s pretty obvious where Ozzy’s head is these days...these are some seriously poignant introspective life reflections...almost as if he’s saying goodbye and this is his swan song  (On that note, my only complaint would be the sequencing as that ‘Holy For Tonight’ should’ve been the last thing on the album as it’s so incredibly climactic and the Posty songs should’ve been earlier)...but in any case, serious kudos for a surprisingly great album  And Ozzy - please get well and hopefully you’re not going anywhere any time soon ! 

Post udostępniony przez Mike Portnoy (@mikeportnoy)

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

KUP TERAZ!

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” jest już do kupienia w Empikach i salonikach prasowych w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym za 19,99 zł.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 900V  
Newsy 229V  
1

Tony Iommi (Black Sabbath) ma mnóstwo zajęć w czasie kwarantanny

rf | fot. Adam Bielawski | 8 kwietnia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group