terazmuzyka.pl
Newsy 1140V  
szy | 19 lipca 2018
1

Mike Shinoda: Jestem otwarty na powrót Linkin Park

Wszyscy fani Linkin Park zadają sobie pytanie: co będzie dalej z zespołem? Mike Shinoda i spółka zamierzają kontynuować działalność pod tym szyldem, po samobójstwie wokalisty, czy jednak nigdy nie dojdzie do powrotu?

Wciąż ciężko w to uwierzyć, ale jutro minie rok od tragicznej śmierci wokalisty amerykańskiej formacji Linkin Park, Chestera Benningtona. Od tamtej pory grupa tylko raz zagrała koncert - muzycy wystąpili w listopadzie wraz z zaproszonymi gośćmi, aby oddać hołd frontmanowi. Dalszy los zespołu wciąż nie jest końca jasny. Żadna oficjalna decyzja, odnośnie kontynuowania działalności, jeszcze nie zapadła. 

Mike Shinoda i Chino Moreno w studiu w nowym teledysku

Nic więc dziwnego, że temat powrotu przewija się bardzo często w rozmowach z liderem LP. W kwietniu Mike Shinoda w wywiadzie dla „Vulture” powiedział:

Nie jestem w stanie powiedzieć, co będzie z zespołem. Nie znam żadnych odpowiedzi. To zabawne, bo gdybym powiedział teraz cokolwiek to trafiłoby to na nagłówki wszystkich portali, a prawda jest taka, że nie ma na to pytanie żadnej odpowiedzi. Fani myślą, że wiedzą, co będzie dalej, ale uwierzcie mi: sam chciałbym to wiedzieć.

Teraz, w rozmowie z francuską rozgłośnią radiową United Rock Nations, przyznał że jest otwarty na powrót Linkin Park:

Robię krok po kroku, mam otwarty umysł na różne możliwości, niezależnie od tego, czy robię rzeczy pod własnym nazwiskiem, czy też pracuję z innymi lub produkuję utwory dla kogoś innego, czy też chłopaki będą w punkcie, w którym będą chcieli grać koncerty pod szyldem Linkin Park – jestem pewien, że każda z tych rzeczy jest możliwa i jestem otwarty na to, co może się wydarzyć. 

Na razie jednak artysta skupia się - przede wszystkim - na działalności solowej. 15 czerwca na rynku ukazała się jego debiutancka solowa płyta zatytułowana „Post Traumatic”.

Shinoda będzie promował album koncertowo. Ma za sobą kilka tegorocznych występów, to jednak nie koniec jego aktywności. Muzyk Linkin Park zagra m.in. na festiwalu Summer Sonic w Japonii, który odbędzie się w dniach 18-19 sierpnia oraz Reading i Leeds (25 i 26.08) w Wielkiej Brytanii. Teraz pozostaje tylko czekać na kolejne ogłoszenie - oby na liście koncertów znalazł się także nasz kraj!

Komentarze (1)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Kaśka [83.30.***.***] dodano: 20.07.2018, 15:02 #1
Bez Chestera to już nie będzie to.
Zobacz także
Newsy 681V  
1

Bob Kulick nie żyje

rf | 30 maja 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group