terazmuzyka.pl
Newsy 700V  
szy | 25 maja 2018
0

Mike Shinoda prezentuje kolejną zapowiedź solowego albumu [WIDEO]

Już w przyszłym miesiącu na rynku ukaże się debiutancki solowy album Mike'a Shinody, muzyka znanego z formacji Linkin Park. Poznaliśmy właśnie kolejny utwór, który znajdzie się na nadchodzącym wydawnictwie. 

15 czerwca na rynku ukaże się płyta zatytułowana „Post Traumatic”. Znajdą się na niej m.in. kompozycje, które pojawiły się na EPce Mike'a Shinody (miała ona swoją premierę w styczniu tego roku). W sieci pojawiła się kolejna muzyczna zapowiedź debiutanckiego solowego albumu, a konkretnie utwór „Running From My Shadow”, w którym muzykowi Linkin Park pomógł kanadyjski artysta o ksywce grandson.

Supergrupa Black River powraca. Jest zapowiedź nowego albumu!

Poniżej możecie zapoznać się z całością oraz klipem przygotowanym przez Gusa Blacka:

Shinoda, oprócz wspomnianej wcześniej EPki, udostępnił wcześniej inne utwory, które znajdą się na albumie - „Crossing a Line”, „Nothing Makes Sense Anymore” oraz „About You” z gościnnym udziałem hiphopowego wokalisty o ksywce blackbear.

Przypomnijmy: na płycie „Post Traumatic”, tak jak wcześniej zapowiadał artysta, znajdzie się 16 utworów. Szczegółowa tracklista prezentuje się następująco:

 1. Place To Start
 2. Over Again
 3. Watching As I Fall
 4. Nothing Makes Sense Anymore
 5. About You (feat. blackbear)
 6. Brooding (Instrumental)
 7. Promises I Can’t Keep
 8. Crossing A Line
 9. Hold It Together
 10. Ghosts
 11. Make It Up As I Go (feat. K.Flay)
 12. Lift Off (feat. Chino Moreno & Machine Gun Kelly)
 13. I.O.U.
 14. Running From My Shadow (feat. grandson)
 15. World’s On Fire
 16. Can’t Hear You Now

W informacji prasowej zapowiadającej całość możemy przeczytać:

Po wydaniu EPki, Shinoda kontynuował tworzenie, czego efektem jest nadchodzący album „Post Traumatic”, przejrzysty i intensywnie osobisty, który pomimo tytułu nie jest w całości związany z żalem, chociaż od tego się zaczyna. „To podróż z żalu oraz ciemności, a nie wgłąb tego” - powiedział Shinoda. Ostatecznie „Post Traumatic” to album o uzdrawianiu. Piosenki, choć związane z utratą, zdają się być uniwersalne, dzięki szczerości i oddaniu serca. „Jeśli ludzie przeszli przez coś podobnego, mam nadzieję, że czują się mniej osamotnieni. Jeśli nie przeszli przez to, mam nadzieję, że i tak będą wdzięczni” - dodaje muzyk. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 287V  
0

Trupa Trupa opublikowała teledysk promujący nowy album

rf | fot. Michał Szlaga | 23 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group