terazmuzyka.pl
Newsy 567V  
mg | 14 września 2020
0

Miley Cyrus o inspiracjach na nowy album – od Britney Spears po... Metallicę

Gwiazda pop, Miley Cyrus, przymierza się do publikacji nowego albumu. W jednym z wywiadów zdradziła, że przy tworzeniu nowej muzyki zainspirowała ją również Metallica.

Trzeba przyznać, że Miley Cyrus nie boi się muzycznych eksperymentów i podejmowania nawet najtrudniejszych wyzwań. Często na scenie sięga po rockowe przeboje wykonywane oryginalnie przez Pink Floyd, Nirvanę czy Metallicę. Za swoje interpretacje często jest chwalona, co bez wątpienia dodało jej odwagi podczas nagrywania najnowszego albumu.

Płytę zapowiada opublikowany kilka tygodni temu singiel „Midnight Sky”. To jednak – jak przekonuje artystka – tylko przedsmak tego, co nas czeka w związku z premierą siódmego krążka. Album „She Is Miley Cyrus” nie ma jeszcze daty premiery, ale Cyrus opowiedziała o inspiracjach, które były jej bliskie podczas jego nagrywania:

Wydaje mi się, że publikacja pierwszego singla to duża presja, ponieważ pokazuje wszystkim drogę, którą obrałam. Ale ponownie – w moich utworach – słychać wpływy od Britney Spears po Metallicę. Mój album będzie odzwierciedleniem tego, kim jestem, co jest składową różnych inspiracji i wpływów.

Miley Cyrus często w wywiadach wspomina, że Metallica miała dla niej ogromny wpływ. Jakiś czas temu wykonała również cover jednej z najbardziej znanych ballad zespołu – „Nothing Else Matters”:

PAKIET „TERAZ ROCK” + „WYDANIE SPECJALNE” – KUP TERAZ!

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 86V  
1

Steve Hackett (eks Genesis) wskazuje najwspanialszy rockowy album

rf | fot. Mikemertes | 29 września 2020
Newsy 410V  
4

Burton C. Bell odszedł z Fear Factory

rf | 29 września 2020
Newsy 967V  
0

Brent Young (eks Trivium) nie żyje

rf | 27 września 2020
Newsy 643V  
2

Mark Stone (eks Van Halen) nie żyje

rf | 27 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group