terazmuzyka.pl
Film / serial 1256V  
mg | 3 stycznia 2019
0

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3”. Utwór Edyty Geppert w nowej odsłonie [AUDIO]

Jeszcze przed premierą komedii „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” w sieci pojawił się utwór pochodzący z tej produkcji. W nowej odsłonie wykonali go Sławek Uniatowski i Ania Rusowicz.

Utwór „Szukaj mnie” z kultowej komedii „Kogel Mogel” znają chyba wszyscy. Z w związku z premierą trzeciej odsłony popularnej produkcji – „Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” – powstała również nowa wersja wspomnianego utworu oryginalnie wykonanego przez Edytę Geppert.

Tym razem „Szukaj mnie” wykonali Sławek Uniatowski i Ania Rusowicz, a kompozycja pojawiła się w serwisach streamingowych:

„Miszmasz czyli Kogel Mogel 3” będzie miał swoją premierę 25 stycznia. Reżyserią zajął się Kordian Piwowarski, scenariusz przygotowała natomiast Ilona Łepkowska. O czym będzie opowiadała trzecia odsłona kultowego cyklu komedii?

Główna bohaterka Kasia (Grażyna Błęcka-Kolska) nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem Staszkiem Kolasą. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn Marcin (Nikodem Rozbicki) i od razu wpada w kłopoty. Chłopak ma pomysł na niecodzienny biznes… W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska (Ewa Kasprzyk) – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż (Zdzisław Wardejn) i córka Agnieszka (Aleksandra Hamkało) – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

- przekazał dystrybutor.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
8

„Psy 3”. Znamy szczegóły i datę premiery filmu [FOTO]

rf | fot. Bartosz Mrozowski | 15 lipca 2019
8

Roger Waters wypuści do kin film koncertowy

rf | fot. Brennan Schnell | 11 lipca 2019
5

Quentin Tarantino rezygnuje z reżyserowania filmów

rf | fot. pinguino k | 5 lipca 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group