terazmuzyka.pl
Film / serial 393V  
rf | 15 lipca 2019
2

Monika Brodka w spocie reklamującym „Stranger Things” [WIDEO]

Monika Brodka wystąpiła w spocie, w którym wcieliła się w poszczególne role bohaterów „Stranger Things”.

Netflix pokazał spot reklamowy, promujący nowy sezon serialu „Stranger Things”. Wystąpiła w nim Monika Brodka, która wcieliła się w postacie serialu. Sprawdźcie, jak sobie poradziła.

Znamy pierwsze szczegóły „Stranger Things 4”

Poniżej możecie zobaczyć spot z udziałem Moniki Brodki.

Trzeci sezon serialu „Stranger Things” miał swoją premierę 4 lipca tego roku i już został obejrzany rekordową liczbę razy. W ciągu czterech dni od premiery po serial sięgnęło 40,7 milionów użytkowników Netflixa. To więcej niż jakikolwiek inny film lub serial na tej platformie. Póki co cały sezon ukończyło już 18,2 miliony użytkowników.

W trzecim sezonie „Stranger Things” pojawiają się nowi bohaterowie. Jest to Maya Thurman-Hawke, 20-letnia córka Umy Thurman i Ethana Hawke’a, która wciela się w rolę Robin – „alternatywnej dziewczyny”, która odkrywa mroczny sekret miasta Hawkins. A także Jake Busey (znany m.in. z takich produkcji jak „Żołnierze kosmosu” czy „Kontakt”) oraz Cary Elwes („Chwała”, „Szybki jak błyskawica” czy „Robin Hood: Faceci w rajtuzach”). Pierwszy z wymienionych wciela się w postać Myrona Kline'a (ordynarnego, skorumpowanego polityka), drugi jest natomiast dziennikarzem The Hawkins Post – Bruce'em.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
the fat show [83.26.***.***] dodano: 15.07.2019, 19:40 #1
netflix to g**no !!!!!!
Potas [188.146.***.***] dodano: 16.07.2019, 00:22 #2
Obrazili wizerunkiem tego babsztyla serial aktorów i twurcuff
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group