terazmuzyka.pl
Newsy 408V  
mg | 25 maja 2018
0

Moses Sumney opublikował nowe wydawnictwo

Moses Sumney, jedna z gwiazd tegorocznego OFF Festivalu, zaprezentował epkę z remiksami singla „Make Out In My Car”. Na wydawnictwie znalazły się nowe wersje utworu, w tym m.in. nagranie autorstwa Sufjana Stevensa.

Na epkę „Make Out In My Car: Chameleon Suite” złożyły się interpretacje singla autorstwa Jamesa Blake’a, Sufjana Stevensa, Alexy Isley czy samego Mosesa Sumneya. Wydawnictwo dostępne jest w serwisach streamingowych.

Lidl wprowadza do oferty kolekcje płyt winylowych

Rozszerzona wersja „Make Out In My Car” do wysłuchania poniżej: 

Tracklista epki:

  1. Moses Sumney - Make Out in My Car (Extended Version)
  2. Moses Sumney - Make Out in My Car (Alex Isley Version)
  3. Moses Sumney - Make Out in My Car (James Blake Version)
  4. Moses Sumney & Sufjan Stevens - Make Out in My Car (Sufjan Version)

Na początku tego roku Moses Sumney miał okazję występować z Sufjanem Stevensem podczas gali wręczenia Oscarów. Wspólnie wykonali nominowany w kategorii Najlepsza Piosenka utwór „Mystery of Love” z filmu „Tamte dni, tamte noce”.

Moses Sumney to kalifornijski pieśniarz, syn imigrantów z Ghany, protegowany Dave’a Siteka z TV On The Radio. Zaczynał karierę od występów m.in. przed Sufjanem Stevensem i Erykah Badu, co wiele mówi o unikalnym charakterze jego muzyki, która czerpie zarówno z folkowego (a nawet freakfolkowego) źródła, jak i z dziedzictwa soulu. Zadebiutował albumem „Aromanticism”, który trafił na wiele list najlepszych wydawnictw 2017 roku. Z tej właśnie płyty pochodzi singiel „Make Out In My Car”.


Moses Sumney jest jednym z wykonawców tegorocznej edycji OFF Festivalu. W tym roku w Katowicach wystąpią również wcześniej ogłoszeni: Charlotte Gainsbourg, Ariel Pink, Grizzly Bear, Zola Jesus, Jon Hopkins Live, Aurora, Turbonegro, Clap Your Hands Say Yeah z płytą „Some Loud Thunder”, Marlon Williams, John Maus, ...And You Will Know Us by the Trail of Dead grają „Source Tags & Codes”, Big Freedia, David August i wielu innych.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 287V  
0

Trupa Trupa opublikowała teledysk promujący nowy album

rf | fot. Michał Szlaga | 23 maja 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group