terazmuzyka.pl
Film / serial 3779V  
rf | 26 marca 2019
18

Mötley Crüe został pozwany za film „Brud”

Zespół Mötley Crüe i Netflix zostali pozwani przez jednego członka załogi, który pracował przy filmie „Brud”.

Jak donosi „The New Orleans Advocate” zespół Mötley Crüe oraz platforma Netflix zostali pozwani przez Louisa DiVincentiego, który pracował przy produkcji filmu „Brud”. Louis DiVincenti w marcu 2018 roku pracował przy tworzeniu scenografii, mającej posłużyć za klub Whisky A Go Go. Gdy niósł metalowe rury dotknął przez przypadek linii wysokiego napięcia, w skutek czego został porażony prądem. Jak twierdzi 50 procent ciała doznało poparzeń drugiego i trzeciego stopnia.

„Brud” podzielił fanów i krytyków

DiVincenti domaga się odszkodowania co najmniej 1,8 miliona dolarów, co ma pokryć jego rachunki za opiekę medyczną.

Film „Brud” przedstawiający historię Mötley Crüe i oparty na tak samo zatytułowanej książce, trafił na platformę Netflix 22 marca.

W filmie „Brud” wystąpili Daniel Webber („The Punisher"), który wcielił się w Vince’a Neila, Douglas Booth zagrał Nikkiego Sixxa, raper Machine Gun Kelly wystąpił jako Tommy Lee, a Iwan Rheon („Gra o tron”) wcielił się w Micka Marsa. Ponadto w filmie pojawią się też Tony Cavalero jako Ozzy Osbourne i Rebekah Graf jako była żona Tommy’ego Lee, Heather Locklear.

Więcej o Mötley Crüe i filmie „Brud” przeczytacie w kwietniowym „Teraz Rocku”, który trafi do sprzedaży już 27 marca.

Komentarze (18)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Gibi [5.173.***.***] dodano: 26.03.2019, 11:18 #1
Ku...a ale ten cały glam jest ciotowaty łącznie z image i muzyką!!! Je...ać ich!!!
Pokaż odpowiedzi (5)
bbfan [5.173.***.***] dodano: 26.03.2019, 12:07 #7
Dla mnie ten cały Motley Crue to takiemu W.A.S.P. do pięt nie dorasta, ale to się sprzedaje niestety...
Pokaż odpowiedzi (1)
ciekawy [83.22.***.***] dodano: 26.03.2019, 12:08 #9
dziwne, przecież alice cooper,manson ,queen,bowie,t-rex, to też był glam, a wszyscy ich uwielbiają, trochę zaskakujące, fala hejtu uderza tym razem w motley crue, kto będzie następny? jeszcze raz metallica, jeszcze raz megadeth czy na odmianę judas priest albo iron maiden? ja napiszę z mojej strony że gdyby cała scena rockowa miała brzmieć i wyglądać jak queen i fredek, albo halford z tymi jego gay ciuszkami to bym wolał lila pumpa słuchać , oraz celine dion.
chris [176.221.***.***] dodano: 26.03.2019, 12:25 #10
swietna produkcja!
MarianKoniuszko [213.155.***.***] dodano: 26.03.2019, 14:44 #11
Kur... ja pier... przecież nikt mongołowi nie kazał dotykać metalowymi rurami przewodów elektrycznych. Jeb.... amerykański jełop nie chodził do szkoły podstawowej.
Pokaż odpowiedzi (1)
1866 [178.217.***.***] dodano: 26.03.2019, 18:00 #13
Nigdy nie byłem ich fanem ale niektóre kawałki mają super szczególnie w wersji live.
Co do filmu....jestem za, super się ogląda, świetnie wykorzystany materiał i historia zespołu.
Moim subiektywny zdaniem lepszy od filmu i Queen.
Hubert [78.10.***.***] dodano: 26.03.2019, 18:28 #14
Ciotowata to jest dzisiejsza muzyka a wtedy to przynajmniej grali !!!
Ewa dodano: 26.03.2019, 19:33 #15
Ktoś powinien pozwać twórców za zrobienie tak słabego filmu.
dragstrip [194.106.***.***] dodano: 26.03.2019, 21:14 #16
Powinien pozwać swoich rodziców za to, że spłodzili debila.
forest [89.64.***.***] dodano: 27.03.2019, 08:05 #17
Nagłówek artykułu jest mylący. Film jest bardzo fajny.
ZBIREK66 [176.98.***.***] dodano: 27.03.2019, 17:08 #18
Film spoko, dobra muza i zajebiste lata 80. To jest kawałek historii dla takich podstarzałych dziadków jak ja, ale niech k....wa młodzi wiedzą jak się szlachta bawiła.