terazmuzyka.pl
Newsy 689V  
rf | 5 września 2019
0

Motörhead w nieznanej wcześniej wersji klasycznego utworu [WIDEO]

Do sieci trafiło nieznane wcześniej wykonanie jednego z klasycznych utworów Motörhead.

Poznaliśmy kolejne niepublikowane wcześniej nagranie koncertowe Motörhead z okazji zbliżającej się premiery boxu upamiętniającego 40. rocznicę wydania płyt „Bomber” i „Overkill”. Jest to koncertowa wersja „Stay Clean”, pochodząca z koncertu Aylesbury Friars, z 31 marca 1979 roku, który w całości zostanie wydany i dołączony do box setu na płycie „Good N’Loud”, który swoją premierę będzie miał 25 października.

Lemmy Kilmister w niezwykłej nowej piosence [AUDIO]

Poniżej możecie obejrzeć nagranie koncertowe „Stay Clean”.

25 października 2019 roku ukaże się specjalny box Motörhead zatytułowany „1979”, a także reedycje płyt „Overkill” i „Bomber”. Box set zawierać będzie oryginalne płyty na 180-gramowych winylach, w przygotowanym specjalnie masterze z oryginalnych nagrań oraz dwie podwójne płyty z niepublikowanymi dotąd koncertami z trasy z 1979 roku. Poza tym 7-calowy singiel, płytę ze specjalnymi wersjami i niepublikowanymi dotąd wersjami utworów oraz nagraniami ze stron B singli. Będą tam także: 40 stronicowa książeczka z wywiadami, historią i niepublikowanymi zdjęciami, naszywki i wiele innych dodatków dla kolekcjonerów i fanów zespołu.

Wydania płyt „Overkill” i „Bomber” ukażą się na CD i winylu. Opakowane w twardą oprawę, zwierać będą płyty dodatkowe z koncertami z okresu 1979 roku. Będą także z dużymi książeczkami.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 1122V  
13

Czesław Niemen zmarł 16 lat temu. Przypominamy jego przebój w wersji Metalliki [WIDEO]

rf | fot. Гражина Рутовска | 17 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group