terazmuzyka.pl
Newsy 449V  
mg | 11 lutego 2019
0

Mötley Crüe nagrali utwór ze słynnym raperem

Jednym z utworów, który powstał na potrzeby ścieżki dźwiękowej filmu „Brud” jest kompozycja nagrana przez Mötley Crüe i Machine Gun Kelly’ego.

Informacja o współpracy z raperem poinformował Nikki Sixx na swoim Twitterze. Jeden z jego fanów zapytał, czy skoro w obsadzie filmu jest Machine Gun Kelly (prawdziwe nazwisko Colson Baker), to czy usłyszmy go również na ścieżce dźwiękowej „Brud”. Muzyk Mötley Crüe to potwierdził, a także dodał, że utwór będzie miał swoją premierę „w najbliższym czasie”.

Kiss ukradł show sceniczny pożegnalnej trasy Mötley Crüe?

Należy zakładać, że pojawi się przed premierą filmu, którą zaplanowano na 22 marca. Produkcja będąca filmową adaptacją głośnej książki zatytułowanej „Brud” pojawi się w serwisie Netflix.

Chociaż zespół Mötley Crüe kilka lat temu zakończył działalność, muzycy nagrali na potrzeby filmu cztery nowe utwory – jednym z nich jest ren z MGK. Basista Nikki Sixx określił te piosenki mianem „prawdziwych i surowych”. Za ich produkcję odpowiada Bob Rock.

W filmie „Brud” wystąpią Daniel Webber („The Punisher"), który wcieli się w Vince’a NeilaDouglas Booth zagra Nikkiego Sixxa, wspomniany raper Machine Gun Kelly wystąpi jako Tommy Lee, a Iwan Rheon („Gra o tron”) wcieli się w Micka Marsa.

Ponadto w filmie pojawią się też Tony Cavalero jako Ozzy Osbourne Rebekah Graf jako była żona Tommy’ego Lee, Heather Locklear.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 566V  
1

Peter Murphy (Bauhaus) miał zawał

rf | fot. Flickr user pfig | 15 sierpnia 2019
Newsy 595V  
3

Iggy Pop opublikował kolejny utwór z nowej płyty [WIDEO]

mg | fot. Alex Const | 15 sierpnia 2019
Newsy 1239V  
0

Shavo Odadjian: System Of A Down ma około 10 nowych piosenek

rf | fot. Frank Maddocks | 14 sierpnia 2019
Newsy 2950V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group