terazmuzyka.pl
Newsy 354V  
szy I fot: Artur Jędrzejak | 13 kwietnia 2018
0

Muchy wracają w oryginalnym składzie z nowym utworem [WIDEO]

Poznańska formacja Muchy powraca po dłuższej nieobecności w oryginalnym składzie. Muzycy zapowiedzieli reedycję swojego debiutanckiego albumu. 

W przyszłym tygodniu swoją premierę będzie miała jubileuszowa, dwupłytowa, edycja krążka „Terroromans” formacji Muchy, która - ku uciesze fanów - powraca w oryginalnym składzie . 

Biffy Clyro zapowiada album z serii MTV Unplugeed

Wznowienie debiutanckiego krążka (pod tytułem „Xerroromans”) po raz pierwszy ukaże się na winylu (27 kwietnia) oraz dwupłytowym kompakcie (20 kwietnia), uzupełnionym o „Galanterię” – pierwsze demo zespołu. 

Reedycję albumu „Terroromans” zapowiada premierowy utwór - „Obok ulic i miejsc”, z którym możecie zapoznać się poniżej:

Wspomniany utwór został nagrany w składzie: Michał Wiraszko (śpiew, gitary), Piotr Maciejewski (bas, chórki), Szymon Waliszewski (instrumenty perkusyjne), Stefan Czerwiński (gitary), Michał Puchała oraz Marcin Bors (syntezatory, chórki, czuwał również nad sprawami producenckimi). 

Mam nadzieję, że nowy utwór to nie tylko dodatek do reedycji naszego debiutu. Chcemy z tym materiałem pojechać w trasę, a następnie usiąść do całego, nowego albumu

- zapowiada lider, Michał Wiraszko

W ramach Xerroromans Tour muzycy grupy Muchy przypomną w całości swój fonograficzny debiut. Wspomniany krążek ukazał się 19 listopada 2007 roku. To właśnie na nim znalazły się takie utwory, jak m.in. „Galanteria”„Najważniejszy dzień” czy „Miasto doznań”. Został świetnie przyjęty, zarówno przez krytyków muzycznych, jak i słuchaczy.  

Formacja Muchy powstała w 2004 roku w Poznaniu. Do tej pory na swoim koncie mają cztery studyjne krążki, ostatni z nich, „Karma Market”, ukazał się w 2014. Ostatnio z kolei - grupa skupiła się na projektach filmowych: „Powracająca Fala” oraz „Reakcja Łańcuchowa”. 

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
© 2013-2018 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group