terazmuzyka.pl
Koncerty 1125V  
rf | 11 września 2019
0

Muniek Staszczyk odwołuje koncert promujący solową płytę

Muniek Staszczyk poinformował, że zaplanowany na koniec listopada solowy koncert nie odbędzie się.

Koncert promujący nową płytę solową Muńka Staszczyka miał odbyć się 30 listopada 2019 roku w Stodola. Artysta wciąż jednak przechodzi rehabilitację po przebytym wylewie i musiał odwołać ten koncert.

W oświadczeniu Muniek poinformował:

ODWOŁANY KONCERT W STODOLE 30.11.2019 r.

Drodzy,

miałem nadzieję, że do 30 listopada będę już w pełnej formie - jednak rehabilitacja w tym przypadku wymaga więcej czasu. Dlatego wspólnie z managementem zdecydowaliśmy o odwołaniu premierowego koncertu mojej solowej płyty w klub Stodoła w Warszawie. Informacje dotyczące zwrotu płatności za bilety znajdziecie na stronie internetowej klubu. Przepraszam Was za wszelkie związane z tym niedogodności. Do grania koncertów zamierzam wrócić w przyszłym roku, wtedy ustalimy nową datę koncertu w klub Stodoła. Aktualnie skupiamy się na finalizacji produkcji muzycznej płyty, na miksach pod okiem Piotrka „Emade” Waglewskiego oraz oprawie graficznej albumu. Okładkę zaprezentujemy Wam już wkrótce. Premiera płyty „Syn miasta” odbędzie się zgodnie z planem, czyli 18.10.2019 r.

Dzięki wielkie za wszystkie głosy na Lista Przebojów Trójki oraz 8 milionów wyświetleń klipu! To Wasza zasługa, że „Pola” jest kolejny tydzień z rzędu No.1!!!

Uściski!

Muniek

Muniek Staszczyk doznał wylewu w lipcu, podczas pobytu w Londynie, gdzie udał się na koncert Boba Dylana i Neila Younga.

Od jakiegoś czasu wiadomo, że solowa płyta Muńka będzie ambitnym projektem, w którym udział weźmie kilku producentów i gości specjalnych. Na płycie znajdą się kompozycje m.in. Króla, Wojciecha Waglewskiego, Jurka Zagórskiego (współpracującego m.in. z Natalią Przybysz, Zalewskim), Kasi Piszek (Brodka, Artur Rojek) czy Janka Pęczaka (T.Love).

Współpracą koncepcyjną i kierownictwem produkcji zajmuje się Paweł Walicki / ART2 Music Management, manager m.in. zespołów Voo Voo, Waglewski Fisz Emade, Julii Marcell, a także Muńka Staszczyka.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group