terazmuzyka.pl
Newsy 807V  
rf | 12 kwietnia 2019
0

Muniek Staszczyk w przeróbce hiphopowego utworu [WIDEO]

W ramach projektu Albo Inaczej, Muniek Staszczyk wykonał jeden z klasycznych hiphopowych utworów. Zobaczcie teledysk.

W ramach kolejnej odsłony projektu Albo Inaczej, gdzie znane polskie gwiazdy wykonują hiphopowe utwory przerobione na rock, pop, alternatywę lub jazz, Muniek Staszczyk zaśpiewał utwór „Co to za miejsce?” rapera donGURALesko. Teledysk do utworu wyreżyserował Tomasz Bagiński.

Muniek Staszczyk aktualnie pracuje nad nową płytą solową. Będzie to produkcja realizowana z udziałem wielu artystów i kilku producentów muzycznych. Na płycie znajdą się kompozycje m.in. Króla, Dawida Podsiadły i Olka Świerkota, Wojciecha Waglewskiego, Jurka Zagórskiego (współpracującego m.in. z Natalią Przybysz, Zalewskim), Kasi Piszek (Brodka, Artur Rojek) czy Janka Pęczaka (T.Love).

Autorem tekstów będzie oczywiście Muniek, choć z pewnymi wyjątkami. Współpracą koncepcyjną i kierownictwem produkcji zajmuje się Paweł Walicki / ART2 Music Management, manager m.in. zespołów Voo Voo, Waglewski Fisz Emade, Julii Marcell, a także Muńka Staszczyka. Pierwszy singiel ukaże się prawdopodobnie jeszcze przed wakacjami, natomiast cała płyta jesienią 2019.

30 listopada w klubie Stodoła lider formacji T.Love zaprezentuje przedpremierowo materiał z planowanego krążka, na pierwszym i jedynym tegorocznym koncercie. W Stodole Muniek wystąpi z nowym zespołem, na scenie pojawią się również goście specjalni.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 369V  
Newsy 1923V  
0

Steven Tyler zaskoczył Backstreet Boys na scenie [WIDEO]

rf | fot. Gage Skidmore | 21 kwietnia 2019
Newsy 2473V  
Newsy 583V  
Newsy 2696V  
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group