terazmuzyka.pl
Koncerty 355V  
mg | 19 marca 2019
0

Muniek Staszczyk zagra na koncercie charytatywnym z okazji Dnia Ludzi Bezdomnych

Muniek i Przyjaciele, a także Pablopavo, De Strojfisz oraz Kiev Office wezmą udział w koncercie charytatywnym zorganizowanym z okazji Dnia Ludzi Bezdomnych.

14 kwietnia o godz. 16.30 w Promie Kultury na warszawskiej Saskiej Kępie odbędzie się koncert dobroczynny, jako jeden z trzech eventów organizowanych przez Fundację Daj Herbatę w ramach obchodów Miesiąca Ludzi Bezdomnych.

To już kolejna edycja koncertu. W zeszłych latach na rzecz Fundacji Daj Herbatę zagrało charytatywnie wielu wybitnych artystów z Polski i z zagranicy m.in. Michał Urbaniak, Leszek Możdżer czy Dorota Miśkiewicz. W tym roku koncert będzie miał charakter rockowy. Pro-bono wystąpią tacy artyści jak Pablopavo, De Strojfisz, Kiev Office. Gwiazdą wieczoru będzie Muniek Staszczyk z akustycznym projektem Muniek i Przyjaciele.

Dzień Ludzi Bezdomnych to nieformalne święto obchodzone 14 kwietnia, które zainicjował twórca stowarzyszenia Monar i Ruchu Wychodzenia z Bezdomności Markot – Marek Kotański. Święto jest obchodzone poprzez organizowanie rozmaitych akcji pomocy ludziom bezdomnym oraz działania informacyjne mające zwrócić uwagę społeczeństwa na problemy bezdomności.

Fundacja Daj Herbatę postanowiła nie ograniczać się wyłącznie do 14 kwietnia, ale zaplanowała działania obejmujące cały miesiąc. 16 kwietnia w siedzibie Akademii Pedagogiki Specjalnej  odbędzie się wykład na temat metod pracy z osobami w kryzysie bezdomności. Ponadto od 10 do 20 kwietnia organizowana jest zbiórka słodyczy, które zostaną rozdysponowane pośród podopiecznych fundacji.  W akcji bierze udział 17 lokali z terenu Warszawy. 

Pełna lista punktów, do których można przynosić słodycze, znajduje się na stronie www.dajherbate.pl

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 133V  
0

Blackbear zagra koncert w Polsce

mg | fot. Sam Dameshek | 23 kwietnia 2019
Koncerty 458V  
0

Mystic Festival. Zobacz mapę terenu

rf | 19 kwietnia 2019
Koncerty 817V  
9

Katarzyna Nosowska zapowiada wyjątkową trasę. Zupełna zmiana formuły?

rf | fot. Marlena Bielińska/Kayax | 18 kwietnia 2019
Koncerty 400V  
2

Kortez podsumował trasę koncertową filmem [WIDEO]

rf | fot. Facebook | 17 kwietnia 2019
© 2013-2019 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group