terazmuzyka.pl
Newsy 368V  
mg | fot. Wacław Szacyło | 25 marca 2020
0

Muzyczne gwiazdy wspierają akcję „Wielkie Siedzenie w Domach”

„Wielkie Siedzenie w Domach” to akcja, która ma zmotywować wszystkich Polaków do pozostania w domach.

Specjaliści są zgodni – aby spowolnić rozprzestrzenienie się koronawirusa, wszyscy powinni spędzać jak najwięcej czasu w czterech ścianach. Właśnie z tego powodu powstała akcja „Wielkie Siedzenie w Domach”.

#wielkiesiedzeniewdomach  to ogólnopolska kampania społeczna, w ramach której zachęcamy do pozostania w domach, organizując bezpłatne spotkania online z artystami, sportowcami, dziennikarzami, pisarzami, naukowcami i Waszymi ulubionymi osobistościami. Pomóżmy sobie i zwalczmy niewidzialnego wroga w przyjemny i pożyteczny sposób.

- piszą organizatorzy. 

Do akcji przyłącza się coraz więcej znanych i cenionych z całej Polski. Warto wspomnieć chociażby o zespołach Nocny Kochanek i Big Cyc. Swoje wsparcie przekazał również Czesław Mozil, który dodatkowo zaprosił wszystkich na koncert on-line. Wydarzenie odbędzie się w sobotę o godz. 20:00 na kanale Facebook artysty.

Izolacja jest jednym z najskuteczniejszych sposobów walki z koronawirusem. Warto do minimum ograniczyć wychodzenie z domu, a jednocześnie twórczo i aktywnie spędzać czas w czterech ścianach. Więcej o akcji „Wielkie Siedzenie w Domach” znajdziecie na Facebooku.


REKLAMA

Już teraz zamówić możesz kwietniowego „Teraz Rocka”, który opublikowany zostanie – z powodów logistycznych – nieco później, czyli 1 kwietnia. W numerze piszemy między innymi o: Me And That ManLao Che, NightwishKissArturze RojkuYesMarillion i wielu innych.

Pismo dostępne jest w przedsprzedaży – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[KUP TERAZ]

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Newsy 204V  
Newsy 739V  
2

Joey Image (Misfits) nie żyje

rf | fot. Zzz1213 | 2 czerwca 2020
Newsy 542V  
4

Edyta Bartosiewicz w nowej piosence znanych amerykańskich raperów [AUDIO]

rf | fot. Wojtek Dobrogojski/rockmetal.pl | 1 czerwca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group