terazmuzyka.pl
Koncerty 648V  
mg | 6 listopada 2019
0

My Chemical Romance ogłaszają kolejne przyszłoroczne koncerty

Reaktywowany niedawno zespół My Chemical Romance ogłosił kolejne koncerty, które odbędą się w 2020 roku.

Po sześciu latach nieobecności zespół My Chemical Romance ogłosił sceniczny powrót. Będzie on miał miejsce 20 grudnia w Los Angeles. Choć początkowo zapowiedziano tylko ten jedne koncert, właśnie w kalendarzach muzyków pojawiły się kolejne daty.

Na razie cieszyć mogą się fani My Chemical Romance z Nowej Zelandii, Australii i Japonii. We wszystkich tych krajach zespół pojawi się w związku z między innymi kolejnymi edycjami Download Festival. Koncerty odbędą się 20 marca 2020 roku w Melbourne, 21 marca w Sydney, 25 marca w Western Springs (nowozelandzka impreza Jimmy Eat World) oraz 29 marca w Tokio.

Nie ma wątpliwości, że w najbliższym czasie My Chemical Romance ogłosi kolejne koncerty.

Dlaczego doszło do rozpadu?

W wywiadzie dla „The Guardian” Way wyjawił, dlaczego rozpadł się My Chemical Romance:

Kiedy wszystko zaczyna się układać, odnosisz sukces, wtedy wiele osób zaczyna mieć swoje zdanie i rozpoczyna się nieustająca walka. Wszyscy mieli je**ne zdanie na temat tego, czym powinno być MCR. Mieliśmy w związku z tym problem, w którym kierunku pójść. Wpada się w pułapkę pytania: „Czy to będzie dostatecznie dobre?”.

Robienie tego przestało sprawiać nam radość. Zakończenie działalności zespołu pozwoliło nam wyrwać się z tego kręgu.

Zespół My Chemical Romance istniał w latach 2001-2013 i nagrał w tym czasie cztery studyjne albumy, z których ostatni – „Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys” – ukazał się w 2010 roku. Choć plotki o ewentualnym powrocie zespołu pojawiły się dość często, zwykle szybko dementowali je członkowie zespołu. Dopiero od kilku miesięcy sugerowali oni, że reaktywacja jest możliwa.

Po zakończeniu działalności My Chemical Romance zdecydowanie najaktywniejszy był wokalista Gerard Way, który nie tylko opublikował solowy album, ale również zajął się rysowaniem komiksów. Ogromnym sukcesem okazała się seria „The Umbrella Academy”, która otrzymała wiele prestiżowych nagród. Netflix przygotował na jej podstawie serial o tym samym tytule.

Komentarze - bądź pierwszy!
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Zobacz także
Koncerty 527V  
0

OFF Festival 2020 z nowymi ogłoszeniami

rf | fot. fot: Andrzej Grygiel | 22 stycznia 2020
Koncerty 442V  
0

Tauron Nowa Muzyka Katowice 2020 ogłosiło aż siedmiu nowych wykonawców

rf | fot. Radoslaw Kazmierczak | 22 stycznia 2020
Koncerty 247V  
0

Bon Iver wystąpi w Polsce

rf | 21 stycznia 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group