terazmuzyka.pl
Newsy 915V  
mg | 18 listopada 2019
2

My Chemical Romance opublikowali pierwsze wspólne zdjęcie po reaktywacji [FOTO]

Reaktywacja zespołu My Chemical Romance stała się faktem. Grupa już ćwiczy przed pierwszymi występami, co zostało udokumentowane opublikowanym właśnie zdjęciem.

Po sześciu latach nieobecności zespół My Chemical Romance ogłosił sceniczny powrót. Będzie on miał miejsce 20 grudnia w Los Angeles. Choć początkowo zapowiedziano tylko ten jedne koncert, niedawno w kalendarzach muzyków pojawiły się kolejne daty.

Wiemy, kto zagra na perkusji podczas najbliższej trasy My Chemical Romance

Na razie cieszyć mogą się fani My Chemical Romance z Nowej Zelandii, Australii i Japonii. We wszystkich tych krajach zespół pojawi się w związku z między innymi kolejnymi edycjami Download Festival. Koncerty odbędą się 20 marca 2020 roku w Melbourne, 21 marca w Sydney, 25 marca w Western Springs (nowozelandzka impreza Jimmy Eat World) oraz 29 marca w Tokio. Kolejne ogłoszenia wkrótce!

Ponieważ harmonogram jest coraz bardziej napięty, a pierwszy po powrocie koncert już za kilka tygodni, zespół My Chemical Romance wziął się na poważnie za przygotowania. Wiemy o tym dzięki zdjęciu, które wykonano w sali prób – to pierwsza opublikowana fotografia zespołu od momentu reaktywacji:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

11.15.19

Post udostępniony przez My Chemical Romance (@mychemicalromance)

 

Dlaczego doszło do rozpadu?

W wywiadzie dla „The Guardian” Way wyjawił, dlaczego rozpadł się My Chemical Romance:

Kiedy wszystko zaczyna się układać, odnosisz sukces, wtedy wiele osób zaczyna mieć swoje zdanie i rozpoczyna się nieustająca walka. Wszyscy mieli je**ne zdanie na temat tego, czym powinno być MCR. Mieliśmy w związku z tym problem, w którym kierunku pójść. Wpada się w pułapkę pytania: „Czy to będzie dostatecznie dobre?”.

Robienie tego przestało sprawiać nam radość. Zakończenie działalności zespołu pozwoliło nam wyrwać się z tego kręgu.

Zespół My Chemical Romance istniał w latach 2001-2013 i nagrał w tym czasie cztery studyjne albumy, z których ostatni – „Danger Days: The True Lives of the Fabulous Killjoys” – ukazał się w 2010 roku. Choć plotki o ewentualnym powrocie zespołu pojawiły się dość często, zwykle szybko dementowali je członkowie zespołu. Dopiero od kilku miesięcy sugerowali oni, że reaktywacja jest możliwa.

Po zakończeniu działalności My Chemical Romance zdecydowanie najaktywniejszy był wokalista Gerard Way, który nie tylko opublikował solowy album, ale również zajął się rysowaniem komiksów. Ogromnym sukcesem okazała się seria „The Umbrella Academy”, która otrzymała wiele prestiżowych nagród. Netflix przygotował na jej podstawie serial o tym samym tytule.

Komentarze (2)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
ja [77.255.***.***] dodano: 19.11.2019, 15:14 #1
o fajnie
Moziu [5.173.***.***] dodano: 20.11.2019, 04:09 #2
Jest to coś co nadaje zyciu dalszy sens
Zobacz także
Newsy 685V  
0

HBO pokaże galę Rock & Roll Hall Of Fame 2020

rf | fot. Derek Jensen | 9 lipca 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group