terazmuzyka.pl
Newsy 6387V  
rf | 28 października 2019
12

Myles Kennedy (Alter Bridge) wskazuje najważniejszy obecnie zespół metalowy

Wokalista Alter Bridge nie ma wątpliwości, jaki metalowy zespół się dziś najbardziej liczy.

Myles Kennedy w wywiadzie dla szwedzkiego portalu „RockSvergie” przyznał, że komponując utwór „Native Son” inspirował się francuskim zespołem metalowym Gojira.

Polski koncert Alter Bridge przeniesiony

Wokalista Alter Bridge powiedział:

Kiedy tworzyłem ten riff słuchałem dużo Gojiry. Moim zdaniem to najważniejszy dzisiaj zespół metalowy. Wytaczają trendy młodszym zespołom, które zaistniały w ciągu ostatnich dwóch dekad. Powalają mnie. Są to także niezwykle spoko goście, bardzo utalentowani. Zdecydowanie się wyróżniają, są znakomitymi jednostkami. Są wyjątkowi.

Ich muzyka jest inteligentna. Riffy nie są jak wyjęte z podręcznika metalu. Joe w swoich gitarach i jego brat, który jest genialnym perkusistą, robią coś unikalnego. Ich produkcja też jest niesamowita. To przełomowy zespół i jeszcze długo będzie o nim głośno.

Zespół Alter Bridge promuje najnowszy album, „Walk The Sky”. W ramach trasy koncertowej grupa wystąpi 23 listopada w Warszawie. UWAGA! Koncert został przeniesiony do Areny Ursynów.

Więcej o Alter Bridge znajdziecie w październikowym numerze „Teraz Rocka”, który jest jeszcze w sprzedaży, a w którym znajdziecie obszerny wywiad z Mylesem Kennedym i Markiem Tremontim, a także w numerze listopadowym „Teraz Rocka”, który do sprzedaży trafi 30 października. Tam zespołowi Alter Bridge poświęcona będzie wkładka.

Komentarze (12)
Aby dodać wątek musisz być zalogowany!
Cd [176.221.***.***] dodano: 28.10.2019, 21:23 #1
Zapowiada się kolejny pasjonujący numer TR.... AB we wkładce do tego Metallica Behemoth, Łacina Cool, Judas Priest.... Jeszcze moglibyście dać coś o Green Day Deep Purple i koniecznie Iron Maiden. I U2 oraz Pink Floyd koniecznie I napiszcie co u Shlasha Sztampa i nuda stały się znakiem rozpoznawczym tr.... Kolejny numer którego nie kupię i dodam że nie kupiłem w tym roku żadnego.... I jeszcze wyłączyliście komentarze pod zapowiedzią nowego numeru .... żenada
Pokaż odpowiedzi (4)
Seth13 [185.25.***.***] dodano: 29.10.2019, 08:08 #6
No wreszcie ktoś inny niż klasycy rocka we wkładce. Już poprzedni numer był miłym zaskoczeniem bo się Pidżamie należało, ale idąc tą drogą moglibyście skupi się trochę na naszej rodzimej scenie. Mamy wiele kapel którym wkładka się należy: Dezerter, Robert Brylewski i jego wszystkie dokonania, Armia, Proletaryat, T.Love i Muniek Staszczyk, Illusion/Lipali choćby. Warto by też było przypomnieć sobie o kilku dobrych zagranicznych zespołach które wydały nowe płyty a Wy na razie cichutko o tych wydarzeniach, na przykład amerykański alternatywno rockowy Cold i jego THE THINGS WE CAN'T STOP(polecam fanom alternatywy, bardzo przyzwoity album).
Paweł K. [156.17.***.***] dodano: 29.10.2019, 08:17 #7
Czy najważniejszy?! Dla niego może... Gojira łoi fakt, ale np. Marduk czy Satyricon bardziej; a Slayer?! Mayhem?! Burzum, bracia Cavalera, nasz Decapitated/Vader, NIN, Danzig, White Zombie etc.?! A tak w ogóle to współczesne w pełnym tego słowa znaczeniu metalowe to one nie są - nu metal i tego pochodne... metalopodobne, niestety.
Pokaż odpowiedzi (4)
PurpleHaze dodano: 03.11.2019, 07:37 #12
Abaddon nalezy Ci sie nagroda za gryps roku:
"grunge byl za bardzo emo..."
to zes chlopie polecial...
Komentarze (12 opinii) Skomentuj
Zobacz także
Newsy 882V  
0

Brent Young (eks Trivium) nie żyje

rf | 27 września 2020
Newsy 595V  
1

Mark Stone (eks Van Halen) nie żyje

rf | 27 września 2020
© 2013-2020 Advertigo S.A. All rights reserved
Projekt i realizacja: F3 Group